Konec září zpříjemní týdenní Startup Fest. Kam vyrazíte?

Také nestíháte koncerty svých oblíbených kapel, tak jim to vynahrazujete na letních festivalech? Se stále četnějšími startupovými akcemi je to stejné. Startup Fest proto do jednoho týdne volně spojuje výjimečné startupové události, pravidelná setkání i speciální zážitky, a to hned v několika městech.

Od 24. do 30. září nabídne Startup Fest v Praze, Brně, Olomouci a Hradci Králové vydatný a přesto nepřeplácaný program plný lákavých akcí. Na všechny se navíc dostanete zdarma a stejně zdarma vás na nich i občerstvíme. Pod heslem “komunita sobě” uspořádají čeští organizátoři startupových eventů pod jednou společnou značkou sérii setkání, která se zaručeně stane společenskou akcí sezóny.

Těšit se můžete i na několik slavnostních premiér. V Praze se v úterý velkolepě odhalí nový smíchovský TechSquare, ve čtvrtek ve stejné městské části otevře své nové patro v rámci speciální akce HUB a v neděli se bude konat také první pražský StartupCamp, který pro vás dovezeme až z dalekého Slovenska. V rámci Startup Festu v Praze proběhne také třídenní Startup Live s řadou velice zajímavých hostů, za účasti newyorského Vavrick Street inkubátoru odstartuje nový eClub a pozveme vás i do kina nebo na blízké setkání s investory z fondu Chenen.

Brno bude nabízet intenzivní program po celé úterý, kdy se v rychlém sledu vystřídají akce StarCube Open Doors, JobFair a StartupClub, který coby hosta přivítá Miloše Endrleho z Geewy. Ve středu za účasti podnikatelských hrdinů naváží Business Heroes a ve čtvrtek pak brněnskou šňůru završí Business IT Club, kam tentokrát zavítá Michal Meška, zakladatel pozoruhodně úspěšného Martinusu. Vše ukončí neméně pozoruhodná afterparty.

Pro nadšence do podnikání z Olomouce a blízkého i dalekého okolí je nachystána mikrokonference, kterou pořádá Vědeckotechnický park UP v Olomouci. Očekávejte necelou desítku řečníků a inspirativní program. Další akce průběžně doplňujeme, zpřesňujeme časy a přidáváme odkazy na stránky jednotlivých událostí, tak zůstaňte na drátě! Mezi chystané chuťovky bude patřit i setkání s vývojáři legendárního módu Day Z v rámci Indie Games CZ a s trochou štěstí dojde i na projekce nejlepších pitchů z předních světových akcelerátorů. Symbolickým předskokanem bude WebExpo Startup Show.

Za zapojení do akce patří velké díky všem zúčastněným pořadatelům – TechSquare, Jihomoravskému inovačnímu centru, klukům z Business IT Clubu, pánům z Chenenu, Node5, HUBu, eClubu, Indie Games, Vědeckotechnickému parku UP v Olomouci, Technologickému centru Hradec Králové, WebExpu a všem dalším, kteří se nakonec třeba ani nezapojili, ale projevili dobrou vůli a dlouhodobě odvádějí skvělou práci.

Za pomoc s realizací a možnost podpořit jednotlivé akce děkujeme hlavnímu partnerovi Czech ICT Alliance a Seznamu.

Těšíme se na setkání s vámi!

 

Total
0
Shares
Další články