Končí Blippy, služba na sdílení karetních transakcí

Po necelém roce a půl ostrého provozu končí odvážný projekt Blippy, který cílil na sdílení karetních transakcí s přáteli. Tato cesta se však pro startupy ukázala jako neprůchodná.

Asi v půlce ledna minulého roku jsme o Blippy psali, že se nám to celé tak nějak nezdá. Přece jen, kdo má potřebu sdílet se svými přáteli nebo snad dokonce cizími lidmi údaje o soukromých finančních transakcích? Po nezdařeném spuštění, kdy se Blippy vlastně nikdy pořádně nerozjelo, se nyní vedení rozhodlo projekt ukončit.

To ale neznamená, že končí i společnost jako taková. Jejích 13 milionů dolarů, které na odvážný koncept vybrala od investorů, jí umožní pracovat na dalších projektech kolem elektronického sociálního nakupování. Můžeme se tedy těšit, že o Blippy zanedlouho zase uslyšíme. Doufejme, že tentokrát s projektem, který bude mít o něco delší budoucnost.

Via BI

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Největší databáze investic WhoGotFunded.com je online

Pokud si chcete bez velké námahy udržet opravdu dobrý přehled o tom, kam zrovna tečou peníze investorů, moc možností zatím nemáte. Pro novináře, investory, analytiky i podnikatele je ale nyní k dispozici nová služba, která neustále prohledává web a v reálném čase přehledně třídí všechny informace o investicích do firem napříč odvětvími a státy.