Komu pomohl a koho přilákal Startup Summit 2013 (infografika)

Mike Butcher z TechCrunche to na Startup Summitu rozjížděl pekelně a svou svéráznou metodou kombinující poučení a týrání obohatil návštěvníky i moderátora. Rozhodně ale nebyl jedinou zajímavou postavou, která se na akci objevila. Dali jsme dohromady nejen čísla, ale také pár konkrétních success stories a novinek, a ve spolupráci s jedním z hlavních partnerů akce, kterým je Seznam.cz, jsme je přetavili do infografiky.

Po skončení letošního Startup Summitu jsme se až překvapivě často dozvídali o lidech, kteří sice neviděli jedinou přednášku, ale přesto odcházeli nadšení – čistě díky novým dohodám a kontaktům, které získali díky intenzivnímu networkingu. Partnerství se upekla spousta nejen mezi hosty z Česka a Slovenska, ale také z USA, Německa, Polska, Británie, Rakouska či Estonska. Věříme, že svoje plody budou přinášet ještě dlouho, stejně jako snad svou stopu zanechají vystoupení řečníků.

Kromě infografiky si akci můžete připomenout také skrze galerii s rovnou stovkou fotek, kterou najdete zde, nebo zhlédnout šestici soutěžních pitchů. Další obsah z konference bude brzy následovat. Díky všem!

Total
0
Shares
Další články