Kiwi.com otevírá novou pobočku v Praze, pokračuje v lovu vývojářů

Rychle rostoucí Kiwi.com otevírá další vývojářskou pobočku – tentokrát se rozhodlo pro pražský Anděl. Podobné zastoupení už má ve Splitu, Bělehradě, Bratislavě a Barceloně. Po vývojářích je firma hladová, bude je hledat mimo jiné na Travel Hackathonu, který pořádá.

Hackathon se koná v Praze 23. a 24. června s cílem vytvořit zajímavé aplikace související s cestováním. „Akce jako je tato jsou pro nás příležitostí, jak poznat a do našeho neustále rostoucího týmu přilákat nové talenty. Právě i náš chatbot je vítězným projektem brněnského hackatonu a jeho autoři již nyní pracují na jeho dalším vývoji v naší pražské kanceláři,“ říká Jozef Képesi, CTO Kiwi.com.

Pražská pobočka otevírá zatím neomezený počet pozic pro vývojáře se znalostí JavaScriptu pro front-endové i back-endové systémy.

Umělá inteligence v Kiwi

Hlavním projektem vývojářů v pražské kanceláři je chatbot. Jde o umělou inteligenci, která umí sama odbavit rutinní dotazy. Takže zákaznické podpoře zbyde víc prostoru na ty komplikovanější. „Náš chatbot, vyvíjený převážně v Praze, bude na základě vzorových zákaznických dotazů inteligentně identifikovat problémy, které dokáže buďto přímo vyřešit a zákazníkovi odpovědět, nebo jej přesměruje na konkrétního operátora zákaznické podpory,“ vysvětluje Jozef Képesi, CTO Kiwi.com.

S nedostatkem kvalitních pracovníků Kiwi.com déle bojuje, rozhodlo se je proto už ke konci loňska oslovovat netradiční kampaní.

Hlavním vývojovým centrem Kiwi.com zůstává i nadále Brno, kde pracuje přes 150 vývojářů, kteří se věnují především automatizaci a systému zákaznické podpory, ale i dalším projektům a úkolům.

Total
0
Shares
Další články