Kiwi.com integruje své produkty do TapTripu, pomáhá tak malým a středním podnikům po celém světě

Online cestovní platforma Kiwi.com uzavřela spolupráci s globálním cestovním technologickým startupem TapTrip. Produkty společnosti Kiwi.com budou zaintegrovány do platformy TapTripu, která tak svým uživatelům nejen z řad malých a středních podniků nabídne srovnání cen různých webových stránek, jež nabízejí letecká spojení a lokalizovaná dopravní spojení.

Oznámení o integraci produktů Kiwi.com následuje krátce po tom, co TapTrip oznámil svou spolupráci s globální co-workingovou platformou WeWork, která má prostřednictvím série roadshows za cíl pomoci startupům a malým a středním podnikům s jejich služebním cestováním a souvisejícími náklady.

TapTrip je nástrojem pro řešení cestování a nákladů pro všechny členy WeWork, globální coworkingové platformy, která poskytuje pracovní prostory a kancelářské služby pro technologické start-upy, IT komunitu, podnikatele, freelancery a malé a střední podniky.

TapTrip je prověřeným cestovním a výdajovým řešením pro WeWork a její členy. Loni na podzim oznámila platforma WeWork, že v Praze chystá nový pětipatrový co-working v budově Drn na Národní třídě. Zakladatelé WeWork Niel Ruth a Thomas Young jsou také mentory ve globální inovační platformě WeWork Labs. 

Ohledně spolupráce s TapTripem jsme se dlouho nerozmýšleli, protože jsme našli partnera, se kterým sdílíme hodnoty i dlouhodobou vizi, oba chceme i nadále měnit a vylepšovat cestovní průmysl. Z integrace našich produktů do TapTrip platformy máme radost a věříme, že brzy uvidíme, jak přínosná bude tato spolupráce pro její nedávné partnerství s platformou WeWork“, řekl Zdeněk Komenda, Chief Business Development Officer ve společnosti Kiwi.com.  

Kiwi.com se řadí mezi další globální společnosti jako například Skyscanner, Uber, Booking.com či Omio, které integrovaly své platformy do TapTripu a pomohly tak centralizovat veškeré cestovní rezervace na jediné místo. Díky těmto integracím se doba rezervace pracovních cest zkrátila ze 43 na 3 minuty.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Druidly oficiálně startuje, Survio hlásí uživatele ze 100 zemí

Společnost Druidly, poskytovatel platformy pro automatickou distribuci obsahu na mobilní telefony, tablety a počítače, dnes vstoupila do fáze veřejného betatestování a představila také prvního klienta. Další český startup s globálními ambicemi, dotazníková služba Survio, pak oznámila, že ji využili lidé z více než 100 zemí.