Junior Internet už dostane občanku. Patnáctý ročník je v běhu

Za tuto úctyhodnou dobu jí prošlo mnoho nadějných talentů a podstatná část z nich se dokázala prosadit v tak vysoce konkurenčním prostředí, jakým obor technologií a hlavně webu je.

Sedmnáctého února končí přihlášky do jubilejního patnáctého ročníku populární soutěže pro mladé vývojáře Junior Internet

Vítězem jednoho z minulých ročníků je i Jakub Rož, mladý český podnikatel, jenž svůj soutěžní projekt Školní sešit dotáhl do finální podoby a pod globálním názvem My school notebook ho využívají desetitisíce studentů u nás i po celém světě. Tato aplikace umožňuje sdílení a lepší organizaci učebních materiálů studentům. Kromě toho se věnuje své agentuře Flow media, kde se s kolegy zabývá výrobou webových stránek a aplikací.

Krokem, který Jakubovi umožnil odstartovat kariéru bylo právě přihlášení do soutěže Junior Internet a následné vítězství ceny Junior Web v roce 2010. Nejenom díky tomu doporučuje všem, kdo mají nějaký nápad a po nocích pracují na něčem aspoň trochu zajímavém, aby neváhali a šli do toho. Jak sám říká: “Junior Internet má hned několik výhod. Pokud přijdete s trochu slušným projektem, uslyšíte nejen spoustu povzbuzování a konstruktivní kritiky, ale hlavně potkáte lidi, kteří vám chtějí pomoct a udělají to.”

Junior Internet je hlavně možnost, jak se něco dozvědět o sobě, své práci, jak se posunout dál. Díky účasti v soutěži je možné získat spoustu kontaktů a zpětné vazby. “Pokud byste se chystali rovnou do některého ze startupových akcelerátorů, vyzkoušejte své nápady nejdřív v soutěži Junior Internetu. Komunita lidí kolem JI funguje v přítelské až skoro rodinné atmosféře, přesto vás dokáže vybičovat k úžasným výkonům,” říká k tomu Jakub.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Spinnakr: Zjednodušení webové analytiky

Americký startup Spinnakr nejenže během včerejška oznámil milionovou investici od skupiny investorů v čele s Andreessen Horowitz, ale také vypustil z bety svůj originálně postavený produkt řešící webovou analytiku pro ty, kdo nechtějí přemýšlet nad složitými grafy a dalšími statistikami.
Přečtěte si více

Startup Weekend Košice: Nakopni svoj biznis za 54 hodín

Máš dobrý nápad a nevieš, ako ho pretaviť do reality? Si kreatívny, proaktívny a naklonený myšlienke startupov? Víkendový biznis maratón Startup weekend Košice je ako stvorený pre Teba! Ano, čtete správně, pozvánku na košický Startup Weekend jsme se rozhodli nepřekládat a můžete si ji vychutnat v originálním znění.