JIC zkouší pro startupy nový formát StarCube Lite. Přihlášky do úterka

Už jen do 15. října se můžete hlásit do workshopu Jihomoravského inovačního centra StarCube Lite. Během 5 dní praktických workshopů má StarCube Lite startupisty naučit, jak poznat své zákazníky a ověřit si, jestli mají o vaši službu nebo produkt skutečně zájem.

„Nedostatečná znalost trhu a potřeb zákazníků je jedním z důvodů, proč devět z deseti startupů nepřežije první rok své existence. Proto jsme vytvořili program StarCube Lite, který by jim měl pomoci včas rozpoznat, který projekt má největší naději na úspěch,“ vysvětluje šéf startup programu JIC Michal Hrabí.

StarCube Lite bude probíhat v průběhu listopadu (1.-2. listopadu, 8.-9. listopadu a 19. listopadu) vždy v časových blocích 9 až 17 hodin v Brně.

V rámci programu se pro startupy připravují prezentace jak poznat své zákazníky, jak zformovat nápad, ověřit si reálnou poptávku a v podstatě všechny kroky, které by měly proběhnout,, než se začne pracovat na projektu. Jako hosté dorazí Jiří Hlavenka (ex-CPress), Michal Bláha z Doporučím.cz nebo Václav Stoupa z WebExpa. A na závěr-  účast  je zdarma.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pražští 360Cities vydali svou panoramatickou aplikaci také pro iPad

Obrovské panoramatické fotografie světových metropolí, přírodních krás nebo dokonce jiných planet jsou stále více oblíbené, jedno mají ale dost často společné. S velkou pravděpodobností je najdete na úspěšné službě 360cities.net, která sídlí v České republice. Její aktuální misí je zpřístupnit panoramata všem a pomoci v tom má nová mobilní aplikace.