Jan Barta představil startup BuddyBet. Má už 20 milionů

Čerstvě spuštěný startup BuddyBet spojuje velmi zajímavou skupinu českých a zahraničních angel investorů. Sociální platforma pro příležitostné sázky mezi jednotlivými uživateli cílí primárně na britský trh a oficiálně funguje teprve několik dní.

“Právě jsem dostal zprávu od Jarrod Eppse, CEO projektu, že jsme před pár minutami spustili náš startup BuddyBet.com. BuddyBet jsme doposud záměrně drželi v tzv. stealth módu (narozdíl od jiných českých start-upů) až do dnešního dne. Jinak za BuddyBetem stojí totální allstar team angel investorů, mimo mé maličkosti třeba Honza Červinka (Adastra), Honza Sýkora (Wood&Co), Rob Cohen (Benson Oak) nebo Pavel Šťovíček (ex-Logos). Celkem od angelů bylo naraisováno cca 20 mio Kč a za pár měsíců si půjdeme pro další funding round,” uvedl Jan Barta na svém blogísku.

BuddyBet je online sociální platforma pro příležitostné sportovní sázky. Uživatelé mohou vyzvat své přátele, aby se s nimi vsadili o výsledek vybraného zápasu. V případě sázky o peníze si lze vypsat kurz, je ale také možné vsadit se o “nějakou kravinu” ve smyslu obíhání bloku bez oblečení a podobně. V Británii má služba zažádáno o sázkovou licenci, která by údajně mohla být přidělena v listopadu, do té doby bude její hlavní náplní budování komunity.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Czech Indie Power: Úspěchy střídají další úspěchy

Po delší odmlce jsme se podívali na novinky u nezávislých českých herních vývojářů. Ti obecně dlouhodobě patří mezi špičku herního světa a jejich novinky to jenom dokazují. V Craneballs spustili Overkill 2, Dead Trigger dostal zelenou na Steamu, CBE Software naraisovali hezké peníze na IndieGoGo, Geewa spustila mobilní verzi Pool Live Tour, Ark8 spustili po pěti letech vývoje svoji Coraabii.