Jakub Rož, nový šéf StartupYardu a pitche Wayra výkvětu

Co dělá zlaté dítě českého startupového rybníku a autor služby mySchoolNotebook? Co chce udělat Cedric Maloux se StartupYardem? A co se vaří ve Wayře? Videa z posledního StartupCampu jsou tu.

Jakub Rož už trochu vyrostl a z malého kluka se stal podnikatel, který kromě školního sešitu otvírá i jiná velká témata. Momentálně je zamontovaný i v agentuře Flow Media, se kterou něco chystá. Moc detailů ale neprozradil.

StartupYard čekají velké věci

Cedric Maloux vystřídal v čele prvního českého akcelerátoru Nikolu Rafaje a to znamená změny, které francouzský mentor přináší. První už jsme prozradili včera – peníze a technologie do StartupYardu natečou ze Seznamu. S tím se ale Cedric určitě nespokojí.

Dvojka z Wayry na scéně

Mapilary chce pomocí aplikace propojit řidiče se zákazníkem a nutnost čekání tak zkrátit na minimum. Takzvaná logistika poslední míle by měla zkrátit čekání na balíček z e-shopu na minimum. Navíc dokázali minulý týden vytrackovat i samotného Mikuláše.

 

 

To LionExpo už svou aplikaci testuje déle. V rámci testovací fáze ji využilo 6 výstav nebo veletrhů. Služba pomáhá s networkingem a zároveň přináší další peníze organizátorům, kteří mohou přesněji pracovat s návštěvníky přímo na akci.

Total
0
Shares
Další články