Jakub Havrlant, StartupYard a kovboj. Videa ze sedmého Startupcampu

Velikonoční Startupcamp se navzdory prodlouženému víkendu těšil až nečekaně vysoké návštěvnosti. Těžko říct, zda víc “zafungoval” vzácný host v podobě Jakuba Havrlanta, nebo spíš první možnost podívat se veřejně na pitche zahraničních týmů z aktuálního StartupYardu.

Nemáme v Česku zase tolik lidí, kteří by ve svém věku nasbírali tolik zkušeností s podnikáním na internetu jako Jakub Havrlant, momentálně šéfující aktivitám společnosti Allegro u nás. Jakub Svoboda ho vyzpovídal na téma e-commerce, startupů či investování, a i když to tak zpočátku nevypadalo, i otázek z publika se nakonec sypala spousta.

Aktuální šestici startupů akcelerovaných ve StartupYardu jsme vám už stručně představili, trojici zahraničních týmů jste si ale nyní mohli poslechnout i naživo – konkrétně kanadský Works.io, americký StartitUp a ruský Travelatus.

Nakonec došlo i na domácí členy StartupYardu v podobě projektu Hlidacky.cz, kovboj Bob Řeřicha představil svá Tykadla a svého pitche se dočkal i Startup Summit. Cvičný pitch Mjobs.tv jsme slíbili zveřejnit až po skončení soutěže v Cannes (tedy už za pár dnů), aby se citliví frantíci neurazili, že jsme o něm slyšeli dřív než oni.

Total
0
Shares
Další články