Inspirum Technologies získává investici 3 miliony korun, vylepší za ně svůj Inspishop

Vývojářské studio Inspirum Technologies získalo investici 3 miliony korun od soukromého investora, dosahuje tak na valuaci 20 milionů. Peníze použije na další vývoj své e-shop platformy Inspishop, zaměřené na startupy.

Inspishop je určený pro klienty, kteří nejsou spokojeni s univerzálními e-shopy a potřebují individuálnější řešení. Kombinuje v sobě e-shop, který vývojáři přizpůsobují na míru podle potřeb klientů, a současně se stará o kompletní proces objednávky produktu až po doručení zákazníkovi. Platforma využívá datamining a prvky strojového učení, které umožňují automatické doporučování produktů nebo personalizovanou komunikaci se zákazníkem.

“V Česku je mnoho startupů, které vyrábí úžasné produkty, ale zákazníci si často potřebují vše vyzkoušet na vlastní kůži. Náš cíl je nechat zákazníky, ať se do produktů zamilují. Z pohodlí domova si mohou produkt sami vytvořit a současně koupit. Klíčové je vybudování vztahu a jeho rozvoj v celém procesu objednávky až po doručení,” říká Jiří Moos, CEO Inspirum Technologies.

Na Inspishopu běží například pražský startup Puzzle Pizza, rozvoz květin Givelo nebo řešení Frankl Pharma investora Ladislava Karkošky. Celkem Inspishop v tuto chvíli odbaví objednávky za deset milionů korun měsíčně. Zájem prý mají nejen startupy, ale také digitální a kreativní agentury, které vidí její využití u korporátních klientů.

puzzle_pizza
Na platformě Inspishop běží třeba startup Puzzle Pizza

Total
0
Shares
Další články