Inovacentrum a CMS pořádají semináře pro začínající podnikatele

ČVUT a CMS připravili pro zájemce z řad začínajících podnikatelů sérii seminářů, které mají osvětlit základní právní rámce nutné k úspěšnému vedení vlastní společnosti. Účast je pro startující podnikatele zdarma.

Inovacentrum ČVUT ve spolupráci s CMS připravilo sérii seminářů zaměřených na základní práva, která by měl znát každý podnikatel. Semináře jsou pro začínající podnikatele zdarma a budou je vést zkušení advokáti s dlouholetou praxí. První seminář proběhne 28. února 2013 v 18:00 hodin a další se budou konat každý poslední čtvrtek v měsíci až do června. Tématem prvního semináře jsou „Základy práva a základní právní termíny“, další setkání pak budou zaměřena na smlouvy, obchodní společnosti a cenné papíry, spory, pracovní právo, ochranu spotřebitele a ochranu osobních údajů. Začínající podnikatelé zde získají znalosti nutné k tomu, aby mohla jejich firma bezproblémově fungovat.

Semináře budou probíhat v sídle společnosti CMS na adrese Palladium, Na Poříčí 1079/3a, Praha 1, přičemž jejich kapacita bude omezena na počet 40 účastníků. Další informace naleznete na stránkách inovacentrum.cvut.cz/akce, kde se můžete i registrovat.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jan Laštůvka z MonkeyData: Spouštíme globální expanzi, chceme být světovou jedničkou

Ostravský startup MonkeyData v září oslavil první narozeniny. A že bylo co oslavovat. Za rok v byznyse obsluhuje více než 1300 e-shopů jen v České republice, získal investici ve vyšším řádu stovek tisíc dolarů (což oceňuje firmu na 80 až 150 milionů korun) a s aktualizovanou aplikací se teď chystá na globální expanzi.
Přečtěte si více

Michal Hanus: Prodat AdInternet lidem z Agrofertu nebyla legrace, pomohla nám izraelská škola

Investiční fond Chenen, který založili Michal Hanus, Pavel Šťovíček a David Dvořák před osmi lety po velkolepém prodeji Logosu, si připsal další úspěch. Vydavatelství Mafra koupilo službu AdInternet. „Od začátku jsme počítali s tím, že Mafra může být jedním z potenciálních zájemců, kterým jsme službu stavěli do určité míry na tělo,“ říká k tomu Michal Hanus.