Inovacentrum a CMS pořádají semináře pro začínající podnikatele

ČVUT a CMS připravili pro zájemce z řad začínajících podnikatelů sérii seminářů, které mají osvětlit základní právní rámce nutné k úspěšnému vedení vlastní společnosti. Účast je pro startující podnikatele zdarma.

Inovacentrum ČVUT ve spolupráci s CMS připravilo sérii seminářů zaměřených na základní práva, která by měl znát každý podnikatel. Semináře jsou pro začínající podnikatele zdarma a budou je vést zkušení advokáti s dlouholetou praxí. První seminář proběhne 28. února 2013 v 18:00 hodin a další se budou konat každý poslední čtvrtek v měsíci až do června. Tématem prvního semináře jsou „Základy práva a základní právní termíny“, další setkání pak budou zaměřena na smlouvy, obchodní společnosti a cenné papíry, spory, pracovní právo, ochranu spotřebitele a ochranu osobních údajů. Začínající podnikatelé zde získají znalosti nutné k tomu, aby mohla jejich firma bezproblémově fungovat.

Semináře budou probíhat v sídle společnosti CMS na adrese Palladium, Na Poříčí 1079/3a, Praha 1, přičemž jejich kapacita bude omezena na počet 40 účastníků. Další informace naleznete na stránkách inovacentrum.cvut.cz/akce, kde se můžete i registrovat.

Total
0
Shares
Další články