Inkubátor Deutsche Telekom hub:raum navštíví Prahu a Brno na svém Roadtripu

Evropský inkubátor hub:raum i jeho mateřská společnost Deutsche Telekom v současné době nabízí několik zajímavých příležitostí pro startupy z regionu střední a východní evropy. Soutěž nápadů Telekom Innovation Contest, výzvu pro tvůrce aplikací Cloud Contest nebo druhý ročník akcelerátoru Warp.

Ve všech těchto projektech můžete dostat investice v hodnotě desítek tisíc eur. A díky úzkému propojení s korporátním světem Deutsche Telekomu a jednotlivými národními společnostmi T-Mobile máte možnost dostat se se svým produktem k desítkám milionů zákazníků po celé EU.

Roadtrip, během něhož lidé z hubraumu navštíví i Prahu a Brno, má za cíl poznat lokální startupy, investory i zajímavé partnery a ukázat možnosti vzájemné spolupráce. Z týmu krakovského hubraumu budou mít startupy možnost setkat se s jeho kompletním vedením , Brno i Prahu totiž navštíví Jakub Probola, Luka Sucic, Lukasz Ciesla i Filip Debowski. Český support bude zajišťovat Filip Dřímalka, který působí v hubraumu jako první český mentor a kromě jiného zastupuje tento inkubátor i na různých evropských startupových akcích jako speaker a mentor.

Roadtrip Cover photo

Po celou dobu akce bude probíhat projekce nejlepších dílů amerického seriálu Shark Tank a samozřejmostí bude i volná konzumace alko i nealko nápojů.

Kde se bude roadtrip konat?

  • V pondělí 5. května od 17:00 bude program probíhat v prostorách Node5 na pražském Smíchově.
  • V úterý 6. května od 17:00 se akce přesune do brněnského Cowo Brno.

Jaký bude program?

17:00 – Start a networking

18:00 – Přednášky:

Luka Sucic, Příležitosti pro české a slovenské startupy

Filip Dřímalka. Startupy a korporace – Jak prodávat a navazovat partnerství

19:00  – Networking / Konzultace startupů, projektů i nápadů

22:00 – Konec akce

Kde se přidat?

 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Šance týdne: Startupy Jakuba Havrlanta hledají posily

PHP programátoři, front-end vývojáři, ale taky kreativní redaktor pro internetový magazín. Služby Bileto a Storyous z portfolia skupiny Rockaway hledají posily a nabízejí za tvrdou práci náležitou odměnu, fajn prostředí s příjemnými lidmi a možnost být u toho, když se mění internet.