Infografika: Směnomat oslavuje rok, poradí s plněním Zákoníku práce

Směnomat – startup na plánovaní směn ve firmě a zároveň náš Startup Týdne #15 – oslavuje rok od svého vzniku. Během této doby připravil několik novinek, nejvýraznější je plánování směn dle Zákoníku práce.

„Klienti si nejsou jistí, jak plánovat směny tak, aby neporušovali Zákoník práce. Obzvláště pokud se nejedná o HR odborníky, neví, jak počítat roční nebo měsíční fond pracovní doby, délku minimálních odpočinků či nároky na přestávky. V tomto jsme jim vyšli vstříc a připravili modul, který manažerům plánující směny poradí,“ vysvětluje Martin Kulich, jeden ze spoluzakladatelů.

Nástroj, který vznikl na základě osobních zkušeností s plánováním směn a řízením lidských zdrojů v multikinech, tak ve jmenovaných otázkách dokáže poradit se zaměstnanci na fulltime i brigádu.

Jak se po prvním roce daří byznysu? „Za rok fungování jsme získali několik stovek klientů využívající Směnomat, ať již na základě Freemium či placené verze,“ chválí si druhý zakladatel Radek Hron. „Neustále sbíráme požadavky a snažíme se je naplnit,“ doplňuje. Jak to vypadá s čísly? Podívejte se na infografiku z dílny TěchInternetů.

Smenomat

Total
0
Shares
Další články