Reservio rozšiřuje záběr na sport a zdravotnictví

Mezi rezervační systémy vlétli na podzim velcí hráči, ať už to bylo Restu nebo Bookio. Ostřílení borci už slaví úspěchy v cizině.

Reservio podle slov svého šéfa Borise Bošiaka získává klienty v zahraničí, především ve Spojených státech, Brazílii nebo Itálii. Zároveň startup rozšiřuje záběr především ze sektoru služeb i do sportu nebo zdravotnictví. “Dál přinášíme i kvalitnější podporu pro mobilní rezervace, protože mobilní přístupy stále stoupají a momentálně už překračují hranici patnácti procent,” tvrdí.

Proti Reserviu a dalším univerzálním rezervačním systémům jsou tu i ty čistě restaurační. Restu, za kterým stojí Miton, a Bookio, jehož autoři mají zase k restauracím blízko díky předchozím zkušenostem z projektu Lunchtime. I podle nich si tuzemští restauratéři pomalu zvykají na to, že se místo hosté rezervují i přes internet.  Nejčastěji se nové služby využívají během týdne.  “O víkendu počet rezervací klesá. V neděli dokonce až o polovinu běžného průměru,” tvrdí zakladatel dalšího rezervačního systému Bookio Igor Třeslín.

Infografika-CZ

Total
0
Shares
Další články