Infografika: Na Twistu za čtyři roky udělalo přes 200 tisíc lidí více než jeden milion transakcí

Český startup Twisto, který funguje na principu odložené platby a platí za své uživatele bez použití jejich peněz, slaví čtvrté narozeniny. Za čtyři roky existence službu pro placení v e-shopech využilo přes 200 tisíc Čechů, kteří provedli dohromady více než jeden milion transakcí. Více informací najdete v přiložené infografice.

Twistem lze nyní zaplatit již ve 330 e-shopech, což je významný nárůst oproti stavu na začátku roku. Vedle podpory nových e-shopů se Twisto soustředí také na počet uživatelů, kteří využívají Twisto účet. Jen s ním lze totiž využít vymoženosti služby, jako jsou možnost využívat inovativní službu pro platbu faktur, vyúčtování a složenek s názvem Snap, platbu v e-shopech jedním kliknutím nebo všechny účtenky a faktury za nákupy na jednom místě

Zároveň míří úspěšný český FinTech startup za investicí a expanzí do dalších zemí, proto se připravuje na vstup mezinárodního investora, s nímž by se mělo Twisto v příštím roce rozšířit. Ještě letos je pak v plánu vydání vlastní platební karty – na ní Twisto pracuje s německou FinTech bankou WireCard.

Během čtvrtých narozenin si Twisto připomíná také několik úspěchů, na něž v uplynulé době dosáhlo:

„Naším cílem není se honosit oceněními. Ovšem věřím, že podobné úspěchy jsou důkazem, že s Twistem se nám daří měnit zaběhlé pořádky ve financích. Zároveň jsou podobná ocenění pro nás impulzem nepolevit a pokračovat v budování naší vize. Tou je zjednodušovat lidem placení i život a umožnit online generaci přístup k férovému financování,“ komentuje řadu ocenění CEO Twista Michal Šmída.

twisto-4roky

Twisto je služba, která platí za své uživatele ve více než 300 e-shopech bez použití jejich peněz a bez navázání na jejich bankovní účet. Funguje na principu odložené platby. Twisto zaplatí za zákazníka ihned, ten Twistu až další měsíc. Může tedy jednoduše a bezpečně nakupovat na internetu i tehdy, když se bojí zadávat číslo karty, anebo se mu zrovna nehodí platit ze svého. Twisto mu pošle 1. den následujícího měsíce souhrnné vyúčtování a zákazník se rozhodne, zdali bezúročně zaplatí celou částku do 2 týdnů, anebo si platbu rozloží do více měsíců.

Total
0
Shares
Další články