Jak souvisí hřbitov Google služeb a český Flowreader (infografika)

Pokud jste dinosauři jako my a používáte zastaralé služby jako RSS, víte, že dnes je úplně poslední den, kdy si můžete užít Google Reader. Společnost WordStream při této příležitosti připravila shrnující infografiku o všech službách, které kdy v minulosti Google zavřel. Ale jak už to tak bývá, když něco končí, otevírá se příležitost pro jiné.

O nástupcích Google Readeru jsme už psali, vybrat si ale můžete i českou službu. Tým kolem Michala Illicha spustil flowreader.com, který určitě doporučujeme vyzkoušet. My se aktuálně rozhodujeme mezi Flowreaderem a Feedly.com.

Co se týče Googlu a jeho stále se rozrůstajícího hřbitova, už delší dobu vývoj poctivě zaznamenává také pinterestová stránka Google Graveyard.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Otec TechCrunche: jak udělat z blogu miliardový byznys

Michael Arrington, zakladatel serveru TechCrunch, jednoho z nejúspěšnějších technologických blogů světa, je v internetové komunitě velmi známá osoba. V nejnovějším rozhovoru pro Inc. se rozpovídal o svém stylu práce, povyprávěl o tom, jak TechCrunch od nuly vybudoval, a přihodil pár tipů, které od něj můžete a nemusíte okoukat.
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Apiary

Když se bohaté zkušenosti z rozjezdu společnosti jakou je GoodData spojí s programátorským nadšením, dobrým týmem a účastí v předním světovém akcelerátoru, nemůže být k úspěchu daleko. Apiary bezpochyby patří mezi ty ambicióznější české projekty a se zvučnou investicí do začátku vypadá jeho budoucnost přinejmenším velmi nadějně.