Infografika: Dáme jídlo překonalo 30 milionů donášek, chce zkracovat dobu doručení

Dáme jídlo se blíží k pokoření hranice 30 milionů rozvezených jídel a při téhle příležitosti připravilo infografiku. Aktuálně rozváží ve 170 městech, jeho služby tak může využít 60 procent populace a na celkovém počtu objednávek roste meziročně o 40 procent – což podle vyjádření není taženo jen Prahou, ale významně se na tom podílejí města z regionů.

„Dáme jídlo za dobu své existence rozvezlo již prakticky 30 milionů jídel. Dá se tak říct, že jsme nakrmili každého Čecha 3x. Mezi nejvytíženější časy patří doba oběda a večeře a v tu dobu rozvezeme až 4 000 jídel za hodinu. Známe také našeho nejloajálnějšího zákazníka, který s námi udělal už přes 1 600 objednávek. Tady můžu slíbit jediné, že ho čeká překvapení,“ popisuje Honza Matějů, CEO firmy.

Jaké novinky firma plánuje v následujících měsících? Například rozšíření portfolia partnerských restaurací. Se Starbucks plánuje Dáme jídlo vyzkoušet nový model objednávání, který je populární v zahraničí – zákazník si přes platformu objedná a než do kavárny dojde, jeho káva je připravena k vyzvednutí. Vyhne se tak frontám a čekání.

Dalším pilířem by pak mělo být zkracování doručovací doby. „Už nyní jsme schopni na řadě míst doručit jídlo do 30 minut a asi vás nepřekvapí, že to opět není deviza jen Prahy. Bavíme se také o Liberci, Hradci Králové a každý měsíc rozšiřujeme o další nové oblasti,“ říká Matějů.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Projekt Rozečti.se dostal nové funkce, má stovky uživatelů

Vítěz soutěže Nápad roku usilující o zvýšení rychlosti a efektivity čtení prošel rozsáhlejší modernizací a představil některé ze svých dosavadních úspěchů a nejbližších plánů. Mezi nové funkce a vylepšení patří přehlednější uživatelské rozhraní, rozšíření výukových lekcí o nové prvky a doplňková cvičení včetně Předčítače.