Infografika: Aplikace Spendee překonala 1,5 milionu stažení, spouští možnost přímého propojení s bankovními účty

Česká aplikace na sledování osobních financí Spendee přináší novinky – uživatelé si ji mohou propojit se všemi svými bankovními účty a získat tak jasnější přehled o svých financích, čímž řeší problém náročné ruční evidence transakcí. Zeptali jsme se, co je kromě toho u startupu nového.

Spendee doteď fungovala na základě manuálního zápisu transakcí, což i podle tvůrců aplikace na uživatele kladlo značné nároky z hlediska trpělivosti a vytrvalosti. Díky automatické synchronizaci a propojení s bankovními účty si slibuje taky nárůst uživatelů.

„Ve Spendee jsme se vždy řídili heslem, že v jednoduchosti je síla. Možností propojit si aplikaci s bankovními účty měníme časově náročné ruční evidování financí na něco zcela jednoduchého a dostupného všem,“ uvedl Jakub Sechter, CEO Spendee.

„Naším cílem je umožnit lidem opravdu porozumět vlastním financím a dělat správná finanční rozhodnutí,“ dodal k tomu.

https://www.youtube.com/watch?v=8BtNEAIjSyA

Nová funkce bude od února dostupná ve více než padesáti zemích světa, kde momentálně Spendee působí. V Česku je v tuto chvíli možnost napojit 12 bank, přičemž uživatelé si mohou připnout neomezený počet bankovních účtů u libovolných bank. Hotovostní transakce je ale ovšem nutné nadále evidovat ručně.

Tým dál plánuje vývoj automatického vyhodnocování finančního zdraví uživatelů a praktické rady, jak si finanční zdraví vylepšit. Zatím ale zůstaneme v současnosti – při příležitosti spuštění novinky jsme se v Těch Internetech podívali na to, jak se vlastně Spendee daří.

Spendee infografika

Total
0
Shares
Další články