HubHub Na Příkopě téměř zdvojnásobil svou plochu, testuje nový typ členství

Mezinárodní coworking HubHub reaguje na zájem startupů a inovativních firem a od února rozšířil své prostory. Na Příkopě 14 v Praze připojil k dosavadním 2 000 metrům čtverečním v pátém patře dalších 1 500 o podlaží níže. Nové prostory slouží hlavně větším týmům a projektům, které zde mohou využít zbrusu nový typ členství.

Zatímco původní prostory jsou vhodné především pro jednotlivce, startupy a menší týmy, nově otevřené čtvrté patro cílí na rychle rostoucí firmy, které ať už svou velikostí nebo potřebami přesáhly tradiční coworkingová řešení a vyžadují vlastní působiště s možností růstu.

Nový typ členství

Právě jim HubHub nabízí zcela nový typ členství, který na 4. patře testuje pod názevm TeamCell. Jedná se o pracovní jednotky pro týmy o velikosti 12 až 32 osob, které vynikají flexibilitou a jsou snadno upravitelné podle přání klienta včetně možnosti adaptace do vlastní firemní identity. Každá jednotka má prostor pro zabudování vlastní zasedačky, integrované telefonní budky nebo třeba kávového koutku.

V neposlední řadě je součástí TeamCell i služba „grow consultancy“, která firmám pomáhá a radí v případě zvětšení prostor pro tým. TeamCell tak roste společně s firmou. V rámci tohoto typu členství nepřijdou klienti ani o stávající výhody, které HubHub nabízí na už zavedeném pátém patře. Stanou se nedílnou součástí mezinárodní komunity s přímým přístupem k řadě vzdělávacích aktivit, které HubHub společně se svými partnery pořádá.

Nové prostory jsou vhodné také pro firmy a korporace, které hledají dočasné místo pro speciální projekty nebo než si vybudují své vlastní sídlo. To je třeba případ přepravní společnosti FlixBus, která do HubHubu přesunula na šest měsíců své aktivity, dokud nebudou hotovy její kanceláře.

„Hledali jsme flexibilní řešení v centru Prahy po dobu, kdy se připravují naše vlastní kanceláře. Nabídka HubHubu splnila všechna naše očekávání a jsme zde moc spokojeni,“ uvedla tisková mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Další Hubhub na Jungmannově náměstí

Dalším členem HubHubu využívajícím služeb nového 4. podlaží je estonský startup Pipedrive, který patří mezi nejrychleji rostoucí firmy v Evropě. „V HubHubu jsem začínal před 8 měsíci sám, postupně jsme vytvořili tým a stale rosteme. Brzy nás bude více než 16. I proto jsme se rozhodli využít prostor 4. patra, kde máme pružnější možnosti růstu,“ říká šéf pražské pobočky Pipedrive Tomáš Řehoř.

Otevřením nového podlaží HubHub Na Příkopě 14 expanze coworkingové sítě HubHub mezinárodního poskytovatele pracovních prostor HB Reavis nekončí. Během následujících měsíců k němu přibude nový HubHub v zrekonstruovaném Paláci ARA na pražském Jungmannově náměstí, který na pěti podlažích nabídne více než 2 500 metrů čtverečních plochy. V zahraničí nedávno přivítal nové členy HubHub v Budapešti, připojil se už druhý HubHub ve Varšavě a nově láká nejen startupovou scénu i HubHub 20 Farringdon Street v centru Londýna.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Vodafone Nápad roku 2013 vyhrál beton propouštějící světlo

Vítězem soutěže Vodafone Nápad roku 2013, kde se již pošesté vybíraly nejlepší podnikatelské záměry v Česku, se stal Jiří Peters s betonem LiCrete, který umí propouštět světlo. Druhý se umístil Jiří Mikoláš s augmentovanými papírovými pohlednicemi Magic Cards, třetí David Miklas s 3D tiskárnou Be3D DeeOrange.
Přečtěte si více

Michal Hanus: Prodat AdInternet lidem z Agrofertu nebyla legrace, pomohla nám izraelská škola

Investiční fond Chenen, který založili Michal Hanus, Pavel Šťovíček a David Dvořák před osmi lety po velkolepém prodeji Logosu, si připsal další úspěch. Vydavatelství Mafra koupilo službu AdInternet. „Od začátku jsme počítali s tím, že Mafra může být jedním z potenciálních zájemců, kterým jsme službu stavěli do určité míry na tělo,“ říká k tomu Michal Hanus.