HubHub je v Praze téměř plný, plánuje rozšíření i novou lokalitu

O nově otevřený coworking HubHub mezinárodního poskytovatele pracovních prostor
HB Reavis na pražských „Příkopech“ je velký zájem a hlásí téměř plno. Už nyní proto plánuje další expanzi – rozšíření stávajících prostor přímo v budově Na Příkopě 14 o dalších 1 500 m2 a v nově zrekonstruovaném Paláci ARA na Jungmannově náměstí se v první třetině příštího roku stane největším nájemcem na ploše větší než 2 500 m2

K inovativní komunitě HubHubu se dosud připojila řada zajímavých členů. Po internetovém knihkupectví Martinus.cz například i český startup se stopou v Silicon Valley, Productboard, jehož platforma usnadňuje produktovým manažerům lépe řídit vývoj produktů, nebo úspěšná prodejní aplikace Letgo.

„Pro HubHub jsme se rozhodli poměrně rychle – přesvědčila nás skvělá lokalita, moderní design, dynamické prostředí a výborné reference. Coworking pro nás byl jasnou volbou i proto, že klasické kanceláře dnes vyžadují tří až pětiletou vázanost, což je pro rychle rostoucí firmy nevýhodné,“ řekl Jakub Kováč, ředitel Letgo pro střední Evropu.

První pražský HubHub podle svého vyjádření nabízí nejen ideální pracovní podmínky pro freelancery, začínající firmy i větší týmy, ale také vlastní strukturovaný edukační program, díky kterému stimuluje rozvoj talentu, podnikání a propojuje startupy, korporátní svět, studenty a neziskové organizace.

V samém centru města pak poskytuje na celkové ploše 2 000 m2 více než 250 pracovních míst, prostor pro akce a workshopy, terasu, kuchyňky, herní a relaxační zóny. Na jediném místě je tak možné nerušeně pracovat, relaxovat u herní konzole nebo ve spacím boxu, domluvit si schůzku, zarezervovat zasedačku, poznat inspirativní komunitu lidí a navíc rozvíjet talent a vlastní podnikání díky vzdělávacím aktivitám.

„HubHub není jen o kancelářích a coworkingovém prostoru, ale je zaměřený na spojování lidí a koncentraci talentu,“ říká Natália Kisková, manažerka projektu HubHub. „Jde nám především o další vzdělávání a rozvoj našich členů a posouvání jejich podnikání na další úroveň.“

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Fakturoid

Co týden, to jeden zajímavý český startup. To je náplň nové rubriky Těchinternetů, v níž vám již podruhé představujeme aktuální projekty domácích průkopníků internetu. Po Miss Internet z minulého týdne je na řadě Fakturoid, diskutovaná účetní služba oceněná i v rámci ankety Křišťálová lupa. Ani tentokrát nechybí názor trojice investorů.
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: OnTheRoad.to

Co týden, to jeden zajímavý český startup. To je náplň rubriky, v níž vám představujeme aktuální projekty domácích průkopníků internetu. Tentokrát jsme se rozhodli blíže prozkoumat cestovatelský projekt On The Road z dílny Michala Bláhy, bývalého spoluvlastníka Atlasu.