Houstone, máme startup! Poslední šance přihlásit se do soutěže o propagaci za 12 tisíc euro

30 vteřin a 12 tisíc eur na propagaci, mentoring a další akceleraci je vašich. Už jenom pár hodin zbývá do uzávěrky přihlášek mezinárodní soutěž pro mladé podnikatelské projekty Houstone, máme startup!

30 vteřin a 12 tisíc eur na propagaci, mentoring a další akceleraci je vašich. Už jenom pár hodin zbývá do uzávěrky přihlášek mezinárodní soutěž pro mladé podnikatelské projekty. Agentura Lewis PR vítězům věnuje balík doprovodných workshopů zaměřených na moderní komunikaci, rozvoj podnikání a marketing, výherce obdrží PR služby po dobu 6 měsíců a mentoringový program na míru.

Soutěže se jmenuje “Houstone, máme startup!” a mohou se jí účastnit startupy v jakémkoli odvětví, projekt však nesmí být starší 3 let.

0

Tři zahraniční pobočky agentury Lewis PR v Praze, Varšavě a Budapešti se letos spojily, aby začínajícím podnikatelům otevřely – alespoň mediálně – východoevropské trhy.

Každá pobočka pak vybere svého vítěze, kterému budou odměnou PR a marketingové služby agentury.

Vítězný tým z České republiky získá komunikační balíček v hodnotě 12 tisíc eur, který bude možné využívat po dobu 6 měsíců. Agentura poskytne mediální tréning a strategický workshop, vypracuje komunikační strategii, na základě které se bude Lewis půl roku starat o zviditelnění vítězného projektu, postará se o vztahy s médii, monitoring médii, komunikaci na sociálních sítích a monitoring mediálních událostí. Speciální cenu v podobě mentoringu poskytne poradenská společnost H1.

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání na adresu soutez@lewispr.com odkazu na video umístěného na Youtube, ve kterém uchazeči během 30 vteřin představí svůj projekt a obhájí, proč právě oni si zaslouží výhru. Přihlášky budou přijímány do 14. dubna 2015.

Soutěž završí dvoudenní program. Dne 11. května se vybraná skupinka českých finalistů bude moci zdarma zúčastnit celodenního workshopu, jež poskytne specializovaná poradenská společnost H1.

Finále vyvrcholí 12. května v prostorách pražského Impact HUB, kdy budou dopoledne pokračovat další workshopy, networkingová setkání a panelová diskuse hostů a čestných porotců. Odpoledne finalisti slavnostně představí publiku své projekty a dočkají se vyhlášení vítězů. Jako čestní porotci se do soutěže zapojili zakladatel společnosti BONAMI Václav Štrupl, zástupci poradenské společnosti H1, Inovacentra ČVUT, Jihomoravského inovačního centra, Technologického centra Hradce Králové a Tyinternety.cz.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Sociální minitiskárna Little Printer míří do prodeje

Nebylo by skvělé vlastnit miniaturní tiskárničku, která by na přání dokázala na proužek papíru tisknout aktuální zprávy, pípnutí z Twitteru, poznámky, nákupní seznamy, hry a spoustu dalšího? Little Printer dokazuje, že někdy lidé nepřijdou na to, co chtějí, dokud to pro ně nevymyslíte. A díky zájmu fanoušků si na tuhle hračku brzy budete moci sáhnout.
Přečtěte si více

Elitní networkingový Prague Pub Summit už ve čtvrtek!

Setkání s osobnostmi mezinárodní technologické scény a organizátory prestižních eventů jako jsou F.ounders proběhne už 28. června od 18 hodin v Občanské plovárně. Přesné složení účastníků sice bude překvapením až do poslední chvíle, ale vypadá to, že by se mohla sletět, sjet a sejít zajímavá jména.