Goodbaby má další posilu ze Socialbakers. K Řežábovi přichází Martin Homolka

Trh s výrobky pro děti bude s Janem Řežábem měnit další spoluzakladatel Socialbakers. Do firmy Goodbaby za ním přichází Martin Homolka, který byl v Socialbakers dlouhé roky technickým ředitelem. V Řežábově týmu bude pracovat jako CTO digitálních technologií firmy.

Jan Řežáb už před časem odešel z pozice CEO svých Socialbakers a poslední půlrok pracuje jako exekutivní ředitel a CEO digitálních technologií ve společnosti Goodbaby International.

Nyní Řežáb na svém facebooku oznámil, že za ním přichází do Goodbaby důležitá posila: Martin Homolka. Jeden ze zakladatelů Socialbakers přes 7 let působil na pozici jejich CTO čili technického ředitele. Posledních 9 měsíců cestoval po světě a teď je zpátky plný energie, napsal Řežáb. V Goodbaby bude zastávat pozici CTO digitálních technologií.

Martin Homolka
Martin Homolka

Goodbaby International, čínská firma obchodovaná na Hongkongské burze, se specializuje na výrobky pro děti. Prodává třeba kočárek, který nacpete téměr do kabelky.

Řežáb je v Goodbaby Group zodpovědný za nastavení a implementaci digitální části strategie. Jeho úkolem je postavit ekosystém fanoušků propojených přes aplikace a chytré produkty pomocí mobilních zařízení. V Praze chce mimo jiné vybudovat centrum pro výzkum a vývoj s velmi silnou působností.

Total
0
Shares
Další články