getlaid.cz – nová seznamka pro geeky a “ty, kterým je bližší knížka než lak na vlasy”

Zajímavý nový český projekt seznamky pro “nenormálně normální” lidi skrývá velký potenciál, jen jej zatím obývají z 90% muži a poslání se trochu rozchází s realizací.

Projekt getlaid.cz zvolil vzhledem ke svému poslání vpravdě adekvátní doménu. Jde totiž o, jak by pravil Sheldon, seznamku za účelem realizace koitu, avšak silně netradiční. Slovy autorů: “getlaid je nová přímočará seznamka pro kluky a holky, které nebaví rychlá auta, svaly a diskotéky a dnes zrovna nehledají lásku na celý život. Getlaid je seznamka pro ostýchavé, pro ty, kterým je bližší knížka než lak na vlasy, pro všechny, co se nedokážou vymáčknout, pro geeky a samotáře. Getlaid se v mnohém podobá ostatním sociálním sítím. Rozdíl je v lidech, které tu potkáš. Jsou tu stejně jako ty proto, že si prostě chtějí vrznout.”

Ponechme stranou otázku, kolik skutečně normálních lidí si “prostě chce vrznout” a za tímto účelem půjde hledat na internetu. Zajímavý je kromě zatím velmi nízké počtu přihlášených lidí také určitý nesoulad deklarovaného cíle s realitou. U nahrání profilové fotky se vám dostane tohoto poučení: “Na getlaid nás nezajímají tvoje kozičky ani tvůj pinďour. Chceme vidět tvou tvář, takže sem nahraj úplně obyčejnou fotku, na které se budeš líbit ostatním.” Posuďte sami:

getlaid.cz

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Na přihlášky do letošních Rozjezdů zbývá poslední týden

T-Mobile pořádá třetí ročník soutěže Rozjezdy na podporu podnikatelských začátečníků, letos poprvé také se studentskou kategorií. Celkem 84 vítězů získá od operátora finanční příspěvek a služby zdarma, od Samsungu potřebné technické vybavení a od České spořitelny podnikatelský účet na pět let zdarma - vše v celkové hodnotě 9 milionů.
Přečtěte si více

Nakupovací Foursquare se jmenuje Shopkick

Během tohoto týdne se v Apple App Store objevila nová location-based aplikace Shopkick. Uživatel získává za navštěvování obchodů, skenování čárových kódů a další aktivity body, které může vyměnit za zajímavé odměny. Díky unikátnímu systému se navíc nemusí přihlašovat ručně.