Geewa rozšiřuje záběr z Facebooku na mobilní telefony

Patří mezi patnáct největších herních vývojářů pro Facebook. Teď si uvědomuje, že musí svůj záběr rozšířit i na displeje mobilních telefonů a tabletů. A plány má mnohem smělejší.

“Náš facebookový kulečník Live Pool 2 hraje ve špičce 2,3 milionu lidí denně,” pochlubil se Miloš Endrle v rozhovoru na posledním StartupCampu. Kromě Facebooku se už Geewa začíná specializovat i na mobilní verze svých úspěšných her. “Na mobilech naše hry zatím hraje kolem stovky tisíc lidí, ale pracujeme na dalších platformách, momentálně doděláváme verzi pro Windows Phone,” vysvětlil Endrle.

Geewa už otevřela pobočku v Brně a pohltila brněnské vývojářské studio Cuketa. A jaké má Endrle další plány? A proč chce vytvářet vlastní platformu s vlastním API?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co všechno přinese červnový Startup Summit

První dobrá zpráva - díky našim partnerům můžeme nabídnout velké slevy pro nadšence do startupů z řad studentů, protože vítáni jsou opravdu všichni startupisté. Další dobrá zpráva - vybrané startupy se budou před diváky moci utkat o zajímavé ceny a každý si může zkusit zapitchovat před investory. A najdou se i další dobré zprávy...