Dva čeští studenti chtějí do Valley skrze neotřelou stránku

Humor, originalita, proaktivní přístup a sázka na zájem IT komunity a médií. To je recept, který zvolili studenti Tomáš Jeníček a David Bartoň při snaze dostat se na léto do Silicon Valley. A jak už se ukázalo několikrát v minulosti, podobný přístup má šanci na úspěch.

 

Letos s podobným konceptem zabodoval už Filip Šanta ze Slovenska, který svoje grafické schopnosti prezentoval vtipnou a promyšlenou stránkou takemetosiliconvalley.com. Nyní přišla česká odpověď v podobě stránky jobinsiliconvalley.com, která zase ukazuje dovednosti programátorské. Nejlépe samozřejmě uděláte, pokud její kvality posoudíte sami.

O stránce už se diskutuje například v Hacker News na stránkách Y Combinatoru, což rozhodně není špatný začátek. Dění můžete sledovat také prostřednictvím hashtagu #jobinsiliconvalley na Twitteru. V posledních hodinách zájem trochu upadl, ale věříme, že s trochou podpory ještě není všem dnům konec.

Držíme palce!

 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nápad roku: Podniká 14 procent studentů, 40 procent to plánuje

Podle aktuálního březnového průzkumu uskutečněného při zahájení soutěže Vodafone Nápad roku 2013 si dnes nějakým způsobem přivydělává přes 77 procent vysokoškolských studentů. Nejčastější formou je brigáda či zaměstnání, 14 procent studentů při škole podniká. Po škole by jich však chtělo podnikat třikrát více.