Dva čeští studenti chtějí do Valley skrze neotřelou stránku

Humor, originalita, proaktivní přístup a sázka na zájem IT komunity a médií. To je recept, který zvolili studenti Tomáš Jeníček a David Bartoň při snaze dostat se na léto do Silicon Valley. A jak už se ukázalo několikrát v minulosti, podobný přístup má šanci na úspěch.

 

Letos s podobným konceptem zabodoval už Filip Šanta ze Slovenska, který svoje grafické schopnosti prezentoval vtipnou a promyšlenou stránkou takemetosiliconvalley.com. Nyní přišla česká odpověď v podobě stránky jobinsiliconvalley.com, která zase ukazuje dovednosti programátorské. Nejlépe samozřejmě uděláte, pokud její kvality posoudíte sami.

O stránce už se diskutuje například v Hacker News na stránkách Y Combinatoru, což rozhodně není špatný začátek. Dění můžete sledovat také prostřednictvím hashtagu #jobinsiliconvalley na Twitteru. V posledních hodinách zájem trochu upadl, ale věříme, že s trochou podpory ještě není všem dnům konec.

Držíme palce!

 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Czech Global Startups se představují veřejnosti

Seznam českých globálních webových startupů začíná být kompletní a tak nastal čas nově utvořenou platformu Czech Global Startups představit hezky zblízka. Kromě spuštění první verze webu se chceme podělit také o to, co se od nás vlastně dá v dohledné době čekat, jak pokračuje spolupráce českých startupů a k čemu bude celý nápad sloužit do budoucna.