Dubnový Startup Grind: Jak proběhl největší letošní exit Apiary za desítky milionů dolarů

Zdroj: Facebook Apiary

Apiary je v posledních letech jedním z úspěšných příkladů českých success stories. Hlavní důvod za všechny: statup vyvíjející platformu pro práci s API koupila jedna z největších softwarových společností na světě Oracle, a to údajně za vysoké desítky milionů dolarů. Pojďte se dozvědět víc na Startup Grind.

Jak vznikl nápad na Apiary a jak probíhala jeho realizace od roku 2011 až do úspěšného exitu? To je hlavní téma dubnového Startup Grindu Prague, kde CEO startupu Jakuba Nešetřila bude zpovídat Ondřej Bartoš, partner Credo Ventures – jeden z prvních investorů v projektu.

Startup Grind Prague se uskuteční 26. dubna 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru NODE5. Registrovat se můžete zde. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.

Během rozhovoru budete mít možnost položit Jakubovi vlastní otázky a získat odpověď v přímém přenosu. Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup World Cup & Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů.

startup_grind_nesetril_bartos

Akce už u nás hostila třeba Marka Rosu z GoodAI nebo Ondřeje Fryce, zakladatele Net Retail Holdingu. Za Startup Grind komunitou v Praze (Facebook zde) stojí Gabriel Szuma a Jan Šmejkal, který mimo jiné řídí Startup Grind v Číně a regionu APAC.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s Pavlem Zimou

Šéf Seznamu poskytuje rozhovory poměrně často, nás ale přeci jen zajímaly trochu jiné věci než obvykle. Třeba startupová scéna, kterou Seznam začíná pečlivě sledovat a podle Zimy se počítá s tím, že pro budoucí růst se firma neobejde bez dalších akvizic, včetně těch vyloženě startupových v případě začínajících českých online projektů.