Druhý pražský Startupcamp už tuto neděli, všichni jste zváni

Jak včas poznat neúspěch a kdy se vyplatí spojit síly dohromady? To jsou témata dvou svižných patnáctiminutových prezentací, které spolu s několika pitchi ozvláštní program nejbližšího Startupcampu. Tím hlavním ale opět bude nikým a ničím neřízená část programu, protože Startupcamp je v první řadě záminkou, proč se pravidelně jednou za měsíc potkat nad pivem.

Po úspěšném zářijovém startu můžete již podruhé strávit poslední nedělní večer v měsíci ve společnosti podnikatelů a inovátorů nad trochou zkušeností, trochou novinek a spoustou povídání. A tomu už se dá skoro říkat tradice! Přestože se budeme potýkat s hromadným úprkem části české startupové scény na konferenci Pioneers do Vídně, rádi nabídneme útočiště všem, kdo stejně jako my zůstanou v Praze na ocet. A co víc, nabídneme vám aktuální program, který nám nakonec budou Vídeňáci závidět.

  • 18:15 – Jakub Svoboda: UNITED WE STAND
  • 18:35 – Zdeněk Cendra: FAIL FAST
  • 18:55 – PITCHE (SnowHippos, Rozecti.se a další)
  • 19:15 – NETWORKING & BEERS

Jak vidíte, přesně podle původní slovenské receptury Startupcampu bude oficiální program zajímavý, ale v první řadě svižný, takže se vejdeme do hodiny. A pak už bude čas na to hlavní – dát si společně pivo nebo něco jiného k pití (zveme vás!). Budeme moc rádi, když účast potvrdíte na facebookové události. A když už v tom budete, rovnou nám dejte Lajk, ať o žádnou událost nepřijdete.

Přednášky Michala Hanuse a Zdeňka Svobody z prvního setkání pod hlavičkou Startupcampu, stejně jako všechny prezentované pitche, si můžete prohlédnout na videu v našem článku. Aktuální info vždy najdete na startupcamppraha.cz.

Takže se těšíme na viděnou v neděli od 18 hodin na adrese Malá Štupartská 7, Praha 1, jinými slovy ve sklepě Tyinternety. A od příště až na věčné časy už bude mít pražský Startupcamp konečně stálý domov na nové adrese.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pražská Wayra si v květnu vybere z dvaceti nejlepších projektů, startuje v červnu

Globální startupový akcelerátor Wayra už zná adresu své pražské pobočky - sídlit bude na Václavském náměstí. Týmy do svého prvního českého běhu vybere po menším zpoždění oproti původním plánům v květnu a naplno pracovat by měly začít během června. Nejvíc projektů je z Česka, nechybí ale ani zájemci z mnoha dalších zemí.