Do soutěže Startup Summitu se můžete hlásit do konce týdne

Celodenní trénink prezentačních dovedností a odladění pitche pod dohledem profesionálů, šance vyhrát pobyt v Rocket Space v Silicon Valley, možnost prezentovat svůj projekt před řadou andělských a venture investorů… to jsou některá z lákadel soutěže, do které se zdarma může přihlásit jakýkoliv projekt v rámci červnového Startup Summitu.

Kromě toho, že se vybrané týmy budou moci zúčastnit celé konference zcela zdarma a jejich prezentátorům se dostane péče lektorů a investorů spolupracujících s organizací US Market Access Center, dostanou hlavně unikátní šanci vyniknout z davu přímo na hlavním pódiu, dostat se do RocketSpace v srdci San Franciska nebo se pocvičit v online marketingu s reklamním rozpočtem od Seznamu.

Do soutěže se můžete hlásit až do nedělní půlnoci prostřednictvím webu startupsummitu. Nejlepší projekty vyberou během následujícího týdne zástupci US MAC na základě zaslaných anglických prezentací, jejich zástupce pak čeká intenzivní prezentační workshop probíhající celý den před konferencí. V rámci samotného Startup Sumitu se pak boj o vítězství odehraje před zraky všech hostů a odbornou porotou, složenou především z investorů či zástupců akcelerátorů z řad řečníků.

V případě jakýchkoliv dotazů se nám nezdráhejte napsat na některý z e-mailů v patičce webu Tyinternety. Už teď se těšíme na zajímavé prezentace!

Total
0
Shares
Další články