Socialbakers přilákali velkou investici – získali 26 milionů dolarů

Analytika sociálních sítí jede a tým kolem výrazné postavy Jana Řežába přitahuje peníze jako magnet.

Celkem už do pražské firmy nasypali investoři 34 milionů dolarů. Poslední velkou pecku vedl Index Ventures ve spolupráci už s dřívějšími investory z Earlybird Venture Capital.

Firma ztrojnásobila obrat, získala víc než tisícovku zákazníků a najala svého prvního CMO. Rozrůstá se i tým, který na globální službě pracuje. Momentálně má společnost na výplatní pásce tři stovky lidí. Plány jsou ale velké, a tak by se mělo počítadlo zastavit prozatím až na čtyřech stovkách. 

via TC

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Máte zahraniční ambice? Silicon Valley Startup Camp nesmíte minout

Americká organizace US MAC zaměřená na podporu firem, které mají zájem uspět v USA i jinde ve světě, pořádá v Praze bootcamp pro české projekty. Kromě tří intenzivních dnů s americkými investory a mentory je možné dostat se až na několik měsíců do programu v Silicon Valley a získat vydatnou podporu při budování obchodních kontaktů.
Přečtěte si více

Jsou české startupy připraveny vyrazit do světa? Ověří to v půlce května Startupbootcamp

14. května se pražský Node5 otevírá startupům, které chtějí zkusit svou připravenost vybudovat špičkový produkt a stát se vůdčími firmami ve svém odvětví. To je totiž cíl výcvikového programu Startupbootcampu. Celková hodnota účasti v programu je hodnocena na více než 400 000 eur. Jde totiž o kancelářské prostory, mentoring, peníze a důležitá možnost prezentovat se před investory.
Přečtěte si více

Startupcamp už zná program, nabídne i cestu do Valley

Úspěšný slovenský formát pravidelných nedělních setkání podnikavců a inovátorů ze všech oblastí začíná svou tradici i v Česku. Poprvé 30. září a pak každou poslední neděli v měsíci. Jak velí původní slovenská tradice a receptura, oficiální program akce bude v první řadě svižný - těšte se proto na úderné 15minutové přednášky, několik pitchů a pak už jen volný networking.