Do letošního StartupYardu se lze hlásit do čtvrtka (video)

Tento čtvrtek 15. března je poslední příležitost přihlásit svůj projekt do druhého kola akcelerátoru StartupYard. Kromě možnosti získat 10 tisíc dolarů a kanceláře na půl roku láká zejména na tři desítky mentorů a intenzivní program.

Letošní StartupYard začíná 1. května a vedle výše zmíněného bude jeho součástí také trip do USA, několik cest po Evropě a účast na konferenci The Next Web. Mezi novinky patří mimo jiné také možnost získat 50 tisíc v PPC reklamě od partnerského Seznamu. Projekty, které se účastnily prvního kola, za sebou již mají jednu dokončenou investici, tři investiční nabídky, několik spuštěných služeb – a samozřejmě i fail.

K podání přihlášky stačí i pouhý dobrý nápad, nemusí tedy jít nutně o již fungující projekty. Do konečného výběru by se mělo dostat pět až osm nejlepších týmů, jejichž jména budou zveřejněna 29. března. Mezi mentory jsou například Hubert Palan, Jakub Havrlant, Roman Smola, Pavel Zima, Robin Raszka, Roman Kasan, David Beška, Imre Hild nebo Peter B. Zaboji.

Total
0
Shares
Další články