Do Know How Klubu vstoupila vzdělávací skupina EDUA Group

Platformu Know How Klub, která firmám pomáhá s digitalizací a digitální transformací za použití moderních vzdělávacích metod, koupila největší česká soukromá vzdělávací skupina EDUA Group. Spojení sil těchto hráčů má přinést upevnění jejich autority na poli digitálních inovací a moderního vzdělávání.

Know How Klub používá tzv. microlearning, který na kurzech digitálních dovedností pomáhá zaměstnancům efektivněji a chytřeji pracovat s moderními technologiemi a v online prostředí. Nabídka videokurzů Know How Klubu je široká: najdete tu vše od školení Office365 přes inspirační Trendy v technologiích až po ryze spotřebitelský kurz Aplikace na cestách.

Know How Klub založil zkušený konzultant digitálních inovací Filip Dřímalka, který se netají velkými plány: „Trendu digitalizace neunikne žádná firma, zároveň nabízí nevídané příležitosti těm, kteří síly digitálních technologií využijí. Spojením se skupinou EDUA Group, s jejím postavením na vzdělávacím trhu, chceme upevnit pozici jedničky v oblasti digitálních schopností a procesu digitalizace.“

eduagroup

Jako autority v oblasti zmíněného microlearningu a online vzdělávání viděla také právě skupina EDUA Group, která v Know How Klubu za blíže nespecifikované jednotky milionů korun koupila majoritní podíl. Valuace startupu Know How Klub se nicméně měla pohybovat v desítkách milionů korun.

„Vstup do Know How Klubu je pro nás strategický krok. Digitální vzdělávání a microlearning jsou moderní formy, které nabídneme našim klientům k prohloubení dovedností a znalostí, jež současná doba nekompromisně vyžaduje,“ komentuje akvizici Vladimír Schmalz, jednatel skupiny EDUA Group.

Skupina EDUA Group je s téměř dvěma tisíci lektory největší soukromou vzdělávací skupinou v České republice. Tvoří ji značky Caledonian School, Top Vision, Tutor, Jipka, TEFL in Prague a EDULOGY. Společně se zaměřují na celoživotní vzdělávací proces a rozvoj inovací ve vzdělávání. Mezi klienty Know How Klubu zase patří například ŠKODA AUTO, Microsoft, AXA, Česká spořitelna, Renomia, Sodexo a mnoho dalších.

Total
0
Shares
Další články