Davidové a Goláši. Startup Summit Prague už tento pátek!

Startup Summit je zpět a letos se odvážně pouští tam, kam se dosud nikdo nevydal. Jednodenní konference se tentokrát bude věnovat startupům, korporacím a chytrým lidem mezi nimi. Každá strana má něco, co ta druhá chce – je na čase si o tom popovídat.

Na svět se v posledních měsících derou zcela nové business modely a nové typy společností s jediným cílem – stavět mosty mezi korporacemi a startupy. Jak moc lze oba světy účinně propojit? Na to se nyní snaží přijít skoro každá větší společnost a řada z nich přijede na Startup Summit sdílet své zkušenosti s inovacemi, zdokonalit se a najít nové partnery a příležitosti.

  • Úvodní keynote od Julie Meyer, oceňované investorky, podnikatelky a konzultantky, zakladatelky Entrepreneur Country.
  • Lars Buch, šéf Startupbootcampu a zakladatel Wasp Ventures a DealCircle, Max Niederhofer ze Sunstone Capital a další.
  • Experti Deutsche Telecomu, Microsoftu, ČEZ, Erste group či Raiffeisenbank z řady zemí (CZ, PL, DEU, UK, DNK, EST).
  • BONUS: Živá bitva na pódiu o podmínky investice mezi zkušeným zahraničním investorem a českým podnikatelem.

Je stejně tolik věcí, které mohou korporace získat od startupů, jako mohou získat startupy od korporací. Letošní tematický Startup Summit Prague se koná 27. června 2014, veškeré informace najdete na www.startupsummit.cz.

Bát se rozhodně nemusíte ani o obecnější formát české startupové konference – v této podobě se bude Startup Summit konat vždy jednou za dva roky.

Hlavními partnery Startup Summitu jsou Socialbakers a Wayra, networking parnerem je CreativeDock, partnery jsou Rockaway, Hubraum, Bird&Bird, iCollege, Czech ICT Alliance a Brandz Friendz.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Captcha reklama už i jako video

Mimořádně účinná captcha reklama na sebe nově bere také atraktivní podobu videa. Namísto nečitelných klikyháků nabízí tuto formu internetové ochrany mladý startup NuCaptcha, který během pár měsíců získal tisíce klientů. Jen loni se přitom na celém světě zobrazilo přes 100 miliard těchto bezpečnostních hádanek.
Přečtěte si více

Imagine Cup 2013 klepe na dveře. Nepropásněte svou šanci

Zájemci z řad studentů středních a vysokých škol se mohou stále registrovat k účasti v globální soutěži studentských projektů Imagine Cup 2013. Zadání je snadné, stačí dobrý nápad, projekt, který díky využití informačních technologií pomůže řešit problémy dnešního světa. Termín uzávěrky přihlášek do soutěže je 15. března, české národní finále pak proběhne 2. dubna v pražském sídle Microsoftu.