Dámská jízda. Videa ze silvestrovského Startupcampu

Poslední pražský Startupcamp v roce 2012 jsme pojali trochu jinak než obvykle a pozvali jsme k mikrofonu několik podnikavých žen, aby nás krátce inspirovaly do roku letošního. A Petra, Irena, Linda i Katarína se toho chopily více než se ctí.

Petra Hubačová z Techsquare nabídla zajímavý výhled do budoucnosti světa i českých firem, Irena Zatloukalová odhalila startupovou motivaci Seznamu, Linda Kajzarová vysvětlila pozadí vzniku akcelerátoru Wayra a jeho plány u nás a Katka Čabalová si nakonec pitchla službu SimpleTestIO. No a pak byla ta legendární party, ale to už je trochu jiný příběh…

Každopádně nezapomeňte, že 27. ledna jako každou poslední neděli v měsíci jedeme zas a podrobný program už brzy najdete na startupcamppraha.cz a samozřejmě na Facebooku. Prozradíme, že mimo jiné se můžete těšit na povídání Vaška Štrupla o žhavé novince Bonami a o tom, jak těžké je začít znovu, když jste vázáni předchozím úspěchem.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pondělní eClub zve na setkání s Adamem Zbiejczukem

Steven Kuyan, Jan Šedivý, Filip Molčan, Adam Zbiejczuk, Petr Kukol, Petr Flégl. To jsou jména řečníků, kteří letos doplňují startupový program studentského eClubu pořádaného Janem Šedivým o zajímavé prezentace. V pořadí čtvrté setkání proběhne opět v pondělí večer a všichni zájemci jsou zváni.