DameJidlo.cz kontruje svým pohledem na český rozvážkový trh

Před časem nám svou infografiku poslala Foodpanda. Teď je tu pro srovnání komplexní pohled konkurenčního DameJidlo.cz.

Češi začínají více platit online kartou a pětina zákazníků už objednává jídlo rovnou z webu. Podle DameJidlo.cz se na pizzu dotahuje asijská a americká kuchyně. Podle čísel Foodpandy v Česku zase vládnou nudle a pizza.

Infografika shrnuje data za rok fungování serveru DameJidlo.cz. Za tu dobu rozvezli kurýři víc než jeden milion jídel. „Trh se rychle vyvíjí a začínají platit nové standardy. Chceme do rozvozů přinášet jednoduchost, kvalitu a rychlost, což se nám daří. Nejoblíbenější je pizza, která je stále vnímána jako tradiční rozvozové jídlo. Dále je zájem o asijskou, americkou a českou kuchyni,“ říká k vývoji trhu zakladatel firmy Tomáš Čupr.

DameJidlo.cz_infografika prosinec 2013

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s Ondřejem Raškou

Při trochu netradičním rozhovoru jsme ve sklepě vyzpovídali Ondřeje Rašku z Mitonu, který se po necelém čtvrt roce vrátil ze Spojených států. Téma se tak točilo hlavně kolem startupů a investic a Ondra nám mimo jiné prozradil to, že Miton chce v dalších několika letech investovat kolem 100 milionů korun do několika různých projektů v Česku a blízkém zahraničí.