Další StartupCamp se blíží, uvítá i Carlose Espinal ze Seedcampu

V pořadí už třiadvacátý bratislavský StartupCamp bude ještě větší sešlostí než obvykle. V úterý 19. června si můžete jít poslechnout Carlose Eduarda Espinal, partnera Seedcampu, který bude mluvit o programu samotném, o získávání peněz pro startupy i jejich valuacích. Organizátoři očekávají až tři stovky návštěvníků, akce se proto bude konat na novém místě.

Seedcamp je jedním z nejvýznamnějších globálních projektů věnujících se mentoringu a mikroinvesticím do internetových firem a začínajících podnikatelů. Přestože se program tradičně neomezí jen na jediného řečníka, bude Espinal jeho hlavní hvězdou (více informací o něm na stránkách Seedcampu a samozřejmě na LinkedIn). V Praze jste se s ním už mohli potkat také, loni v říjnu dohlížel na Mini Seedcamp Prague. Aktuální návštěvu zorganizoval StartupCamp ve spolupráci s British Council.

StartupCamp je nezisková volnočasová aktivita několika lidí ze slovenské startupové scény, která probíhá v Bratislavě a Košicích a pravidelně láká velké množství mladých inovátorů z různých oborů. Naše dojmy z jubilejního dvacátého setkání si můžete přečíst v březnové reportáži.

Pokud zvažujete účast, což byste jistě měli, můžete se dozvědět víc na…

Total
0
Shares
Další články