Další StartupCamp se blíží, uvítá i Carlose Espinal ze Seedcampu

V pořadí už třiadvacátý bratislavský StartupCamp bude ještě větší sešlostí než obvykle. V úterý 19. června si můžete jít poslechnout Carlose Eduarda Espinal, partnera Seedcampu, který bude mluvit o programu samotném, o získávání peněz pro startupy i jejich valuacích. Organizátoři očekávají až tři stovky návštěvníků, akce se proto bude konat na novém místě.

Seedcamp je jedním z nejvýznamnějších globálních projektů věnujících se mentoringu a mikroinvesticím do internetových firem a začínajících podnikatelů. Přestože se program tradičně neomezí jen na jediného řečníka, bude Espinal jeho hlavní hvězdou (více informací o něm na stránkách Seedcampu a samozřejmě na LinkedIn). V Praze jste se s ním už mohli potkat také, loni v říjnu dohlížel na Mini Seedcamp Prague. Aktuální návštěvu zorganizoval StartupCamp ve spolupráci s British Council.

StartupCamp je nezisková volnočasová aktivita několika lidí ze slovenské startupové scény, která probíhá v Bratislavě a Košicích a pravidelně láká velké množství mladých inovátorů z různých oborů. Naše dojmy z jubilejního dvacátého setkání si můžete přečíst v březnové reportáži.

Pokud zvažujete účast, což byste jistě měli, můžete se dozvědět víc na…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Twitter spouští velkou startupovou soutěž. Hledá nápady na nové aplikace

Twitter se vůbec poprvé pustil do pořádání soutěže pro startupy. Jeho první počin se jmenuje Hatch - a co se z tohoto hnízda vysedí, hodlá využít pro sebe. Jednou z podmínek je totiž propojitelnost s Twitterem. Ta nejvyšší peněžitá odměna dosahuje 25 tisíc dolarů. Dostat se můžete ale třeba i na mentorské sezení s někým z vedením Twitteru mezi čtyřma očima. Zkusíte štěstí?