Daily Makeover – revoluce v proměnách?

Vzhledem k tomu, že technologie virtuální proměny se neustále zdokonalují, zajímá se o inovace i kosmetický průmysl.

Jako příklad můžeme uvést stránku Tazz, s jejíž pomocí je možná virtuální úprava líčení či účesu, přičemž můžete použít vlastní fotku, nebo si můžete k obrazu svému přetvořit nějakou celebritu, třeba Angelinu Jolie. Tento týden přichází s nabídkou své nové verze podobného produktu i Studio Makeover a nabízí možnost mnohem propracovanějí virtuální proměny.

Daily Makeover spolupracuje licenčně s více než 60 kosmetickými a módními značkami, včetně Avonu, Versace, nebo Mary Kay. Tato služba  umožňuje ženám (případně i mužům) nahrát svoje fotky, které pak mohou různě upravovat.

Když uživatelka umístí své foto na stránku, její obličej je okamžitě analyzován pomocí facial recognition technologie, takže když pak chce zjistit, jak by vypadala třeba s kouřově zbarvenými očními stíny, systém je nanese automaticky do správné oblasti. Ženy si navíc mohou vyzkoušet nejrůznější kosmetické značky. To znamená, že aplikují nejdřív třeba zdravíčko od firmy Dior a pak třeba od firmy Lancome a okamžitě mohou srovnat, se kterým vypadají lépe. Právě ono porovnání, v čem by uživatel vypadala lépe, je zde klíčové. Daily Makeover

Nová verze Daily Makeover bude uvolněna koncem týdne a nabídne několik nových vylepšení. Studio Makeover přidalo možnosti přizpůsobení pro barvu rtů, očních stínů, naleznete zde více typů účesů od známých celebrit (jako například od Beyoncé, Jennifer Lopez, Oprah Winfrey a dalších) a vylepšení doznaly i posuvné nástroje, díky kterým můžete přesněji vybrat místo na obličeji, které chcete upravit. V poslední verzi je navíc instalován i obsáhlý seznam veškerého makeupu, včetně třeba saténového, matového, kovového, třpytivého a lesklého líčení, takže ženy si mohou vyzkoušet, který typ barvy sluší jejich pokožce nejlépe.

V samotné free verzi nenaleznete všechny vymoženosti. Chybí zde některé kosmetické značky, možnosti úprav jsou také omezené, instalovat lze pouze jedinou fotografii a výsledný snímek si nemůžete vytisknout. V placené verzi naopak nic nechybí a můžete nahrávat tolik fotek, kolik jen budete chtít. Podrobnější informace o registraci naleznete na www.dailymakeover.com/account/signup.php


Total
0
Shares
Další články