CzechAccelerator posunul uzávěrku přihlášek až na konec února

Agentura CzechInvest ve spolupráci s ministerstvem průmyslu a obchodu prodloužila termín pro podávání přihlášek do nového běhu projektu CzechAccelerator až do 28. února. Protože zájem zřejmě zrovna netrhá rekordy, měli byste účast znovu zvážit už proto, že šance na přijetí nebude malá.

Projekt CzechAccelerator 2011-2014 je určen firmám, které disponují inovativními produkty, jenž mají šanci uspět na globálním trhu a jejichž podnikání probíhá v oblastech biotechnologií, ICT, life sciences, zdravotnické techniky, čistých technologií, nanotechnologií a přesného strojírenství.

Úspěšní zájemci mají možnost stát se součástí dynamického prostředí ve vybraných technologických inkubátorech v SingapuruIzraeliŠvýcarsku a na západním (Silicon Valley) i východním (Boston) pobřeží USA. Čeká na ně bezplatný pronájem kancelářských prostor ve zvolené destinaci, poradenské služby v oblasti duševního vlastnictví, účast na networkingových akcích, mentoring od zahraničních expertů a řada dalšího.

Podrobnější informace o projektu a přihlášku naleznete zde. Protože jde o veřejný projekt, je to celé zpracované poněkud méně sexy a více byrokraticky než u soukromých akceleračních projektů, ale pokud opravdu chcete se svým nápadem do zahraničí, stejně to není nic proti překážkám, které vás teprve čekají…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

10 tipů pro marketing mobilní aplikace

Díky Applu (a o něco míň díky Googlu) si stovky milionů lidí po celém světě zvykly na placení za obsah a zábavu. Dnes proto vznikají tisíce vývojářských studií zaměřených na vývoj aplikací pro iOS a Android, a možná se brzy přidají i ta pro WM8. Po vzoru příběhů o těch nejúspěšnějších vytvářejí každý den stovky nových aplikací, s nimiž se snaží prosadit. Ale jak na to?