Creative Dock chce v nové službě propojovat startupy a korporace

Společnost Creative Dock spustila v průběhu května službu Creative Connector. Ta má propojit startupy a korporace v Česku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a na Slovensku. Klient jednoduše určí byznysovou oblast, která ho zajímá, a Creative Connector mu najde ideální startup.

Případně ho za něj i kontaktuje a připraví prostor pro další spolupráci. “Existuje mnoho případů, kdy na jedné straně korporace rychle hledá nová inovativní řešení pro své aktivity a na straně druhé existují startupy, které taková řešení nabízí. My jsme tu proto, aby se obě strany našly a využily potenciálu otevřené spolupráce,” říká Carlos Meza, ředitel nového útvaru.

V čele Creative Docku stojí Martin Pejša. Pod jeho dozorem se rozvíjejí projekty Zonky, Sečteno, Single Case, KupNajisto a nověji HoppyGo. Aktuálně ve společnosti pracuje 250 lidí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Czech Indie Power: Kreativita utržená ze řetězu

Jestli se dá nějak shrnout trend mezi českými nezávislými herními tvůrci, byl by to hlavně důraz na fantastickou audiovizuální stránku. Jakub Dvorský proslavil ve světě české herní vývojáře svým originálním vizuálním přístupem už před pěknými pár lety a dnešní hry tomuhle obrázku rozhodně ostudu nedělají.