Co všechno přinese červnový Startup Summit

První dobrá zpráva – díky našim partnerům můžeme nabídnout velké slevy pro nadšence do startupů z řad studentů, protože vítáni jsou opravdu všichni startupisté. Další dobrá zpráva – vybrané startupy se budou před diváky moci utkat o zajímavé ceny a každý si může zkusit zapitchovat před investory. A najdou se i další dobré zprávy…

S blížícím se datem konání Startup Summitu tu máme první větší update s novinkami v programu i mimo něj. Rádi oznamujeme, že přehlídka pěti českých a pěti slovenských startupů se stane malou soutěží a účastníci konference budou moci přes své telefony hlasovat o nejlepší projekt s nejkvalitnějším pitchem. Své zástupce na přehlídku vyšlou například StartupYard nebo StarCube, jejich jména si ale necháme až na samotnou konferenci.

Na vítěze čeká exkluzivní spolupráce se serverem iHned.cz, což tentokrát rozhodně neznamená jen příslib předražených bannerů. Naopak, půjde o možnost dlouhodobého partnerství a využití kontaktů a zázemí celého vydavatelství. Přehlídku podpořila také Nokia a ti nejlepší se mohou těšit na zajímavé telefony – včetně těch, které u nás oficiálně ještě nejsou k dostání.

A abychom to trochu ozvláštnili, čeká malá soutěž také zástupce akcelerátorů, inkubátorů, startupových soutěží, eventů a dalších součástí startupové infrastruktury. Aby si sami vyzkoušeli, jaké to je potit se na pódiu se svým pitchem, čekají je krátké prezentace, ve kterých se publikum pokusí přesvědčit o kvalitách svých projektů. I o jejich kvalitě budou moci rozhodnout samotní diváci, kteří se zatím z větší části rekrutují z řad samotných startupistů.

Zároveň vyzýváme všechny startupy a jim blízké firmy, které hledají nové posily a talenty, aby nám napsaly svou představu o vhodných kandidátech a informace o sobě na e-mail jakub@tyinternety.cz. Stejně tak nechť se nám ozvou ti, kdo by chtěli pro nějaký startup pracovat. V rámci konference zveřejníme všechny nabídky a poptávky na jednom místě a poskytneme prostor pro vzájemné lákání a tokání.

Kromě toho bude na akci vyhrazen speciální pitchovací prostor, kde budou investoři připraveni vyslechnout a ohodnotit zajímavé nápady i formu jejich prezentace, a představíme vám i chystanou akci Startup Week, jejíž podobu budete moci sami ovlivnit svými nápady a přáními. O jednotlivých tématech diskuzí a přednášek už se dál rozepisovat nebudeme, protože to jsme už učinili minule. Hlavní program najdete na www.startupsummit.cz.

A abychom nezapomněli – díky podpoře našich partnerů tímto vyhlašujeme první várku zlevněného vstupného pro studenty se slevou 50%. Při registraci stačí zadat kód STUDENT a prvních 50 zájemců to má za hubičku. Pokud bude zájem výrazně vyšší, slibujeme, že zvážíme opakování této nabídky. Protože je český a slovenský rybníček malý, věříme, že nenajdeme nikoho, kdo by chtěl této možnosti využít neoprávněně.

A když už je řeč o partnerech… Za vytvoření webu děkujeme našemu partnerovi Symbio Digital, za podporu patří díky generálnímu partnerovi Czech ICT Alliance. O pořádnou afterparty se postará společnost Miton. Hlavním mediálním partnerem a sponzorem startupové přehlídky je iHned.cz. Děkujeme také partnerům Seznam, NokiaH1.cz, Statup.Lupa.cz, Falanxia, brandzfriendz, SuperHosting, Martinus.cz a AAAPoptávka.cz. Další partnery budeme oznamovat postupně.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Na Startup Summit zadarmo? Stačí pitchovat!

Konference Startup Summit 2015 si dala za úkol propojit osobnosti z velkých firem se startupy a navázat oboustranně prospěšnou spolupráci. Tomu má pomoci Startup Summit Pitch, ve kterém se utká 10 nejlepších startupů o zájem publika a panelu předních českých investorů. Pro ostatní startupy je ode dneška do konce měsíce k mání vstup se slevou čtyřicet procent.