Click&Study je po restartu zpět i s novými investory

Projekt Click&Study, který před časem změnil svůj obchodní model, se vydává do stále nabitější oblasti jazykového vzdělávání. Jedná se o agregátor jazykových kurzů a pobytů, pomocí kterého si uživatelé mohou vybrat ze široké nabídky kurzů jazykových škol. U všech kurzů je garantována nejnižší cena na českém trhu, ambice nicméně Českem nekončí.

Cílem Click&Study (nyní v betě) pro rok 2013 je stát se českou internetovou jedničkou v prodeji jazykového vzdělávání přes internet, proto není portál limitován pouze docházkovými kurzy pro jednotlivce, ale vzniká zde také sekce online kurzů, firemních kurzů nebo jazykových pobytů. V současné době má projekt přes 30 partnerských škol zejména z Prahy a Brna a další přibývají.

Zakladateli společnosti jsou Dominik Vacikar, Václav Vacikar a Petr Strýček, jako další investoři se ke Click&Study připojili společnosti BLUE OCEAN Management, Studenta media a Czech Startups.

“Nápad, založit portál, který by lidem zjednodušil studium cizích jazyků, mne zaujal hned od počátku. Na českém trhu mi totiž něco takového, jako je jazykový agregátor, zatím chybělo. Proto jsem rád, že jsme se stali součástí takového projektu a můžeme veřejnosti nabídnout nové možnosti osobního vzdělávání,” říká Radomír Taláb, jednatel BLUE OCEAN Management.

Jednotlivé kurzy se dají snadno vyfiltrovat a následně objednat a zaplatit. Než si uživatel kurz objedná, může si přečíst hodnocení od bývalých nebo současných studentů jednotlivých jazykových škol. Jak již doména webu napovídá, projekt má hlavně globální ambice.

“V současnosti nabízíme jazykové kurzy pouze v České republice. Protože si však uvědomujeme potenciál naší domény a týmu, který se na projektu podílí, rádi bychom do budoucna nabízeli i takové produkty, které budou atraktivní pro celosvětový trh. Z toho logicky vyplývají například jazykové kurzy v zahraničí. Rádi bychom totiž dosáhli v oblasti vzdělávání podobného úspěchu jako například Booking.com v oblasti poskytování ubytování,” vysvětluje Dominik Vacikar.

Total
0
Shares
Další články