13 důvodů proč neinvestovat: Click2stream zkouší investory lákat po svém

Každý den, až do dvacátého prosince se prožene sociálními sítěmi jeden z důvodů, proč do pražského startupu neinvestovat.

Místo běžných investorských prezentací to zkouší naopak. “Rozhodli jsme se začít s odpověďmi na nejčastější argumenty, které dostáváme jako zdůvodnění negativní odpovědi,” vysvětluje Radovan Grežo z Click2stream. A na světě je třináct důvodů, proč neinvestovat do Click2stream.

clck

Podle Greža, který se s týmem nedávno vrátil už z druhé neúspěšné výpravy za úspěchem ve YCombinatoru, získali trochu pocit, že investoři hledají spíš důvody, proč do nich neinvestovat. “Tak jsme si řekli, že na ty opakující se obavy odpovíme a zkusíme to udělat i trochu vtipně. Nehledáme investory, protože nám došly peníze, ale proto, že chceme co nejrychleji růst,” dodává Grežo.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Česko má novou sociální síť. Yeago navazuje na neúspěšné AskYou

Od pondělí 25. února startuje Yeago.com, nová sociální síť, která uživatelům doporučí akce na míru na základě jejich zájmů. Jde vlastně o chytrý agregátor, který bude kromě největší nabídky akcí zahrnující i veřejné události z Facebooku lákat také na schopnost učit se poznávat vaše zájmy a vytipovat zajímavé akce v okolí, kam se chystají vaši přátelé.