13 důvodů proč neinvestovat: Click2stream zkouší investory lákat po svém

Každý den, až do dvacátého prosince se prožene sociálními sítěmi jeden z důvodů, proč do pražského startupu neinvestovat.

Místo běžných investorských prezentací to zkouší naopak. “Rozhodli jsme se začít s odpověďmi na nejčastější argumenty, které dostáváme jako zdůvodnění negativní odpovědi,” vysvětluje Radovan Grežo z Click2stream. A na světě je třináct důvodů, proč neinvestovat do Click2stream.

clck

Podle Greža, který se s týmem nedávno vrátil už z druhé neúspěšné výpravy za úspěchem ve YCombinatoru, získali trochu pocit, že investoři hledají spíš důvody, proč do nich neinvestovat. “Tak jsme si řekli, že na ty opakující se obavy odpovíme a zkusíme to udělat i trochu vtipně. Nehledáme investory, protože nám došly peníze, ale proto, že chceme co nejrychleji růst,” dodává Grežo.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

5 nejlepších přednášek z LeWeb London

Londýnský LeWeb přilákal i řadu Čechů, a přestože jsme se nemohli sami zúčastnit, dostali jsme alespoň zajímavé tipy na přednášky, které stály za to. Dozvíte se z nich, jak získat čas na všechno podstatné, jak vypadá hádka taxikářů v podání startupistů či jakou budoucnost z hlediska podnikatelů a investorů máme před sebou.
Přečtěte si více

Nejzajímavější startupy druhého dne The Next Web

Pomocník pro každého hatera, televize z vaší RSS čtečky nebo odpověď na nekonečné problémy s plánováním schůzek. Z desítek startupů, které se pohybovaly na konferenci The Next Web, jsme sice nezvládli ani polovinu, přesto jsme ale potkali pár z různých důvodů zajímavých projektů - byť to nutně neznamená, že bychom vždy věřili v jejich úspěch.