13 důvodů proč neinvestovat: Click2stream zkouší investory lákat po svém

Každý den, až do dvacátého prosince se prožene sociálními sítěmi jeden z důvodů, proč do pražského startupu neinvestovat.

Místo běžných investorských prezentací to zkouší naopak. “Rozhodli jsme se začít s odpověďmi na nejčastější argumenty, které dostáváme jako zdůvodnění negativní odpovědi,” vysvětluje Radovan Grežo z Click2stream. A na světě je třináct důvodů, proč neinvestovat do Click2stream.

clck

Podle Greža, který se s týmem nedávno vrátil už z druhé neúspěšné výpravy za úspěchem ve YCombinatoru, získali trochu pocit, že investoři hledají spíš důvody, proč do nich neinvestovat. “Tak jsme si řekli, že na ty opakující se obavy odpovíme a zkusíme to udělat i trochu vtipně. Nehledáme investory, protože nám došly peníze, ale proto, že chceme co nejrychleji růst,” dodává Grežo.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nový akcelerátor Wayra chce být pražským mobilním rájem

Zatím si nemyslíme, že jako akcelerátor přinese startupový projekt Telefóniky do Česka něco dramaticky nového a neznámého. Mohl by se ale stát přirozenou zastávkou pro firmy z mobilní oblasti, hlavně díky skvělým finančním podmínkám a otevřeným dveřím k manažerům jednoho z největších operátorů planety. Díky mezinárodnímu přesahu navíc může českou scénu obohatit o startupy a mentory z různých koutů světa.