Chris Burry v Praze poradí startupům a představí nový fond

Jak získat mezinárodní zákazníky a uspět u investorů v Silicon Valley? Na tuto otázku by měl odpovědět praktický seminář pořádaný US Market Access Center a Czech ICT Alliance. Nabídne rady, jak uspět při hledání investice a získávání klientů a partnerů na složitém americkém trhu, a součástí akce bude i prezentace nového fondu pro investice do evropských startupů.

Akce proběhne 7. září na pražské VŠE a hlavním hostem bude Chris Burry, ředitel neziskového akcelerátoru US Market Access Center. Ten se zjevně začíná o naši část Evropy stále více zajímat a kromě praktických rad k proniknutí na americký trh v Praze představí také nový fond ve výši 200 milionů dolarů, který je určen pro investice do evropských startupů včetně těch českých.

Na akci bude blíže představen také pražský Silicon Valley Startup Camp, na který jsme vás již pozvali. Ten se bude se konat v říjnu za účasti amerických investorů a šanci zúčastnit se dostane desítka českých projektů.

Účast na semináři je zdarma, počet míst je ale omezen, doporučujeme proto včasnou registraci prostřednictvím tohoto odkazu. Podrobnější informace o programu najdete na stránkách akce.

Za posledních 30 měsíců získalo 22 procent firem zasídlených v akcelerátoru US MAC investici větší než 1 milion dolarů (celkem 85 milionů dolarů), 38 procent firem má roční obrat na americkém trhu více než 1 milion dolarů (největší obrat 200 milionů dolarů) a 25 procent firem bylo převzato americkou firmou nebo s ní fúzovalo. Celková úspěšnost dosahuje více než 75 procent.

Total
0
Shares
Další články