Chcete se představit investorům v Bostonu či Valley? Máte šanci

Ve spolupráci s programem CzechAccelerator, Generálním konzulátem České republiky v New Yorku a partnery Cambridge Innovation Center a US Market Access Center pořádá Czech ICT Alliance prezentaci českých technologických firem potenciálním partnerům a investorům v oblasti Silicon Valley (7. května) a Bostonu (9. května).

V San Francisku proběhne 7. května “Czech Tech Pitch Day 1”, představení českých firem potenciálním investorům a partnerům. Celý den je navíc vyhrazen individuálním bilaterálním schůzkám s potenciálními partnery a investory. “Czech Tech Pitch Day 2” s následným networkingem v rámci akce Venture Café pak bude probíhat 9. května v Cambridge Innovation Centre. To sídlí v bezprostřední blízkosti kampusu MIT, hostí více než 450 startupů a související ekosystém investorů a poradců. V obou lokalitách se očekává cca 70 účastníků.

Na každé z akcí se bude prezentovat pět až deset vybraných českých technologických firem, počet míst je tedy omezen. Prezentující dostane pět minut na představení své firmy, produktu či služby (plus prostor na případné dotazy). Primární cílovou skupinou jsou investoři, poradci, firmy a zástupci souvisejícího ekosystému.

V případě zájmu je třeba potvrdit zájem o účast do 10. dubna na e-mail info@czechict.cz. Podmínkou je kvalitní prezentace v angličtině a je možná i účast pouze na akci v jedné lokalitě. Podrobnosti najdete na czechict.cz/pitchUSA.

Total
0
Shares
Další články