Challenge Weekend: 8 firem, 15 výzev a šance pro každého už tento víkend

Několik firem od startupů až po ty stamilionové vypsalo celkem 15 úkolů a vyzývá kohokoliv, ať už studenty, freelancery či ostřílené harcovníky z korporací, aby se k nim na víkend či jeho část přidali. Účastníci budou společně se zakladateli firem řešit rozmanité problémy jako zvolení správné růstové strategie, natočení promo videa nebo třeba sběr aplikačních logů z několika serverů do centrální databáze. Stačí si vybrat.

Každý startup má nějaký problém, na který nemá kapacity či znalosti. A přitom existuje plno lidí, kteří si chtějí vyzkoušet práci v inovativní firmě, poznat nové lidi a mohli by pomoci. Řešení? Jeden víkend, vybraná skupina firem, jedna až dvě výzvy na každou firmu, jeden až pět lidí na každou výzvu. Témata technická i marketingová, ryze pracovní i brainstormingová. Účast zdarma, obědy a další případné hýčkání pro účastníky v režii hostujícího startupu. No a ten víkend, o kterém je řeč, začíná už tuhle sobotu…

Pokud vás tahle akce pořádaná smíchovským Node5 zaujala, zamiřte na facebookovou stránku události a přihlaste se jako účastník. Tam najdete také odkaz na dokument se všemi výzvami, skrze nějž si můžete vybírat a rovnou si u daného týmu rezervovat místečko. A odměna? Zkušenosti, nové kontakty, většinou jídlo a pití zdarma (dle nabídky té které firmy) a v několika případech i možnost získat rovnou práci na plný úvazek.

Přihlášené startupy a firmy:
Annonce.cz
Camcada.com
RozectiSe.cz
RealPad.eu
Zonio.net
Kaeintlmovers.com
Yeago.com
Generify.io

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Máš BigData? Uka!

Startupisté, marketéři, šéfové korporací, novináři. Těm všem je vtloukáno do hlavy, že dneska se musí všechno měřit a vyhodnocovat. Dřív nebo později pak narazí na velká data, která dokáží zvyšovat obraty, drtit konkurenci a věštit budoucnost. Nebo? Jak moc představy o BigData odpovídají realitě? I tomu se v dnešním speciálním datovém dvojblogu věnuje hostující Petr Šimeček z Kebooly.