Čeští vývojáři z AdiktMobile mají za sebou úspěšnou aplikaci pro Lime&Tonic

Britská zážitková agentura Lime&Tonic svěřila iphonovou aplikaci do rukou českých vývojářů. Novinka sleduje nabídky exkluzivních tipů na trávení volného času, ale umožňuje i nastavení osobního profilu pro generování personalizovaných doporučení.

V nabídce agentury jsou exkluzivní gastronomické události v pětihvězdičkových hotelech i unikátní zážitkové aktivity. Aplikace obsahuje interaktivní mapu, recenze uživatelů, pozvánky na exkluzivní akce nebo mimořádné nabídky restaurací, které v menu normálně nenajdete.

Na aplikaci Lime&Tonic se začalo pracovat už na začátku roku 2013. „V průběhu vývoje jsme pracovali se třemi různými variantami designu a do finální podoby jsme se dostali po necelých čtyřech měsících vývoje,“ popisuje Gabriel Zábušek ze společnosti Adikt Mobile.

Verze pro iOS  je už k dispozici v AppStore. Majitelé telefonů a tabletů s Androidem si musí počkat do konce roku.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Kouzelná Almara: Miton s Čuprem chtějí změnit doručování balíků

Co takhle nechat si posílat balíky třeba do blízkého obchodního centra a vyzvednout si je kdykoliv se vám zachce? To je v kostce princip chystané služby Kouzelná Almara, za níž stojí velká jména českého internetového byznysu. A co je na tom vůbec nejzajímavější? Jak zuřivě se nám kluci od internetu při téhle příležitosti dokázali pohádat o tom, co je a není inovace...