Český analytický startup Roivenue expanduje do Velké Británie, Polska a Rumunska

Team Roivenue

Český analytický startup Roivenue, integrující marketingové kanály s využitím algoritmů a multi-touch atribuce, otevřel tři nové pobočky v Londýně, Varšavě a Bukurešti. Od expanze si slibuje rozšíření obchodních příležitostí, a především zázemí pro svůj budoucí růst. Ten firmy za loňský rok dosáhla na úrovni 151 procent.

Expanze do Velké Británie, Polska a Rumunska je dlouhodobou součástí strategie Roivenue, který loni oznámil investici 55 milionů od Pale Fire Capital. Cílem je rozšiřovat své podnikatelské aktivity napříč celou Evropou, aktuálně již probíhá příprava na pokračování expanze do regionu německy mluvících zemí DACH či Španělska.

„Aktuálně se zaměřujeme na rozšíření našeho podílu na trhu ve Velké Británii a pokračování naší podpory regionu střední a východní Evropy, kde v současnosti máme silnou klientskou základnu. V blízké budoucnosti se podíváme na oblast DACH, kde bychom rádi vybudovali silné zastoupení, a také jsme již v tomto směru učinili první kroky organizováním odborných konferencí a marketingových kampaní v regionu,“ uvedl Emil Jimenez, marketingový ředitel.

Za plnění nastavených cílů ve Velké Británii je odpovědný Mark Symons, obchodní manažer s dlouholetou praxí převážně u poskytovatelů analytických služeb. Jeho nadřízeným je Dan Lucken, viceprezident firmy pro obchod s tříletými zkušenostmi ředitele B2B obchodní divize Apple ve Velké Británii.

Polské zastoupení Roivenue vede Krzysztof Andruszkiewicz, jehož 15letou praxi pokrývají různé obchodní funkce i vysoké manažerské posty převážně v technologických firmách. Do čela rumunské pobočky byl jmenován Bogdan Papara-Popescu, který do Roivenue přestoupil po bezmála pětileté praxi u HP, zatímco předtím zastával řadu dalších obchodních funkcí rovněž u technologických společností.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Státní seed fond představí seriál seminářů po českých městech

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo cyklus seminářů ke zvýšení povědomí o připravovaném seed fondu pro začínající podnikatele. Určené jsou zejména mladé generaci nositelů nových nápadů z řad studentů, doktorandů a dalších představitelů akademické sféry, zúčastnit se ale mohou i ostatní. Prezentace se uskuteční na 15 vysokých školách technického a přírodovědného směru v říjnu a listopadu.