České inovace se v Silicon Valley předvedou globálním gigantům

Fujitsu, Honda, Intel Capital, Microsoft, LG, Symantec, Qualcomm a Sony – těmto a dalším významným globálním firmám se představí české technologické inovace v rámci akce TechMatch, kterou pořádají 3. až 6. února v Silicon Valley Czech ICT Alliance a US Market Access Center (US MAC).

US MAC v roli technologického skauta vybírá výše uvedeným korporacím zajímavé evropské potenciální dodavatele či akviziční cíle s inovativními produkty, ať už se jedná o startupy či zaběhnuté firmy. Seznam témat je poměrně rozsáhlý a zahrnuje například mobilní aplikace, oblasti security a webové bezpečnosti, hardware či e-commerce. Všechny podrobnosti a možnost přihlásit se naleznete na www.czechict.cz/techmatch.

Aliance nominuje desítku firem, ze kterých pak investiční poradce US MACu Fenox Capital vybere vhodné účastníky. Ti budou prezentovat své produkty technologickým gigantům v Silicon Valley. České firmy se mohou hlásit do konce prosince vyplněním jednoduchého registračního formuláře a poté jim budou zaslány detailní pokyny k registraci přímo do systému Fenox Capital.

V polovině ledna bude oznámen konečný seznam českých účastníků akce TechMatch v Silicon Valley. Kromě samotné prezentace svého produktu technologickým gigantům získají zástupci českých firem ještě individuální péči odborných mentorů, kteří jim pomohou během dvou dnů na místě připravit všechny podklady.

“Czech ICT Alliance realizuje celou řadu akcí v zahraničí na podporu českých startupů a technologických firem. TechMatch vidíme jako zajímavou akci, která může české inovace posunout do konkrétních projektů významných korporací s dosahem po celém světě,” hodnotí tuto akci Michal Zálešák, výkonný ředitel aliance.

Total
0
Shares
Další články