Bývalí manažeři Allegra spouští naostro e-shop se zbožím pro děti

Silné ročníky z konce sedmdesátých let začaly rodit a na jejich peníze mají spadeno bývalý obchodní ředitel Allegra František Peterka, šéf divize cestovního ruchu Jan Davídek a Jan Staněk ze společnosti Moravia IT.

Prodeti.cz funguje jako nákupní klub, tedy třeba jako designové Bonami. Uživatel se musí zaregistrovat a odevzdat tím svá dat do databáze provozovatelů. Otázkou ale je, jak obchod uspěje v záplavě maminkovských bazarů a obchůdků.

Zakladatelé jsou zatím optimističtí. Obchod byl v pilotním provozu spuštěn už v březnu a momentálně se čeká na překročení hranice stovky tisíc registrovaných členů. „Ačkoliv jsme Proděti.cz zatím příliš marketingově nepodporovali, nárůst uživatelů je skutečně raketový,“ říká Jan Davídek.

V březnu se také s projektem zastavili i na StartupCampu.

SCpraha#6 – prodeti.cz from Tyinternety on Vimeo.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Fakturoid

Co týden, to jeden zajímavý český startup. To je náplň nové rubriky Těchinternetů, v níž vám již podruhé představujeme aktuální projekty domácích průkopníků internetu. Po Miss Internet z minulého týdne je na řadě Fakturoid, diskutovaná účetní služba oceněná i v rámci ankety Křišťálová lupa. Ani tentokrát nechybí názor trojice investorů.
Přečtěte si více

Shrtn.co je první zkracovač, který vám dokáže i vydělat

Bylo jen otázkou času, než dojde ke spojení stále populárnějších zkracovačů URL odkazů s reklamou. Mladý startup Shrtn.co si za svou hlavní přednost vybral právě tuto oblast. Díky partnerství s velkými internetovými firmami umožňuje lidem jednoduše získávat peníze za to, když jimi zkrácené a zveřejněné odkazy povedou k prodeji zboží.