BusinessAnimals.cz spouští mentoringovou aplikaci. Propojí začínající podnikatele s úspěšnými manažery

Jak se vyhnout fuck-upům a ušetřit tak za zbytečné výdaje? Jednou z nejjednodušších metod je dát na rady zkušenějších a úspěšnějších. A právě na propojování začínajících obchodníků, podnikatelů nebo manažerů s těmi, jejichž firmy dosahují miliardové obraty, spustila komunita obchodníků BusinessAnimals.cz Slack aplikaci.

Spojit plánuje desítky až stovky obchodníků. „Je to první aplikace svého druhu v České republice. V zahraničí funguje podobná, velmi úspěšná aplikace 10X Factory. K naší aplikaci budou připojeny desítky až stovky odborníků z oblasti byznysu, salesu, marketingu, IT, investic nebo leadershipu, ale také manažeři, pod jejichž vedením se hodnota firem dostala na více než 15 miliard korun,“ uvádí David Kolář za BusinessAnimals.cz.

Kompletní trénink

Účastníci mentoringu budou mít přístup k radám odborníků 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepůjde však jen o chat a zodpovídání dotazů. Třikrát týdně budou probíhat živá vysílání rozhovorů s úspěšnými manažery nebo živý master-mind trénink a osobní koučink za účasti dalších šesti manažerů.

Mezi již připojené manažery patří například David Špinar, CEO skupiny Miton CZ, Josef Kadlec z firmy GoodCall, Pavlína ZychováMystay, David Lorincz, Peter Ubranec nebo Tomáš Berger.

Do aplikace se však nemůže zapojit každý – všichni musí projít schvalovacím procesem (vyplnění dotazníku), který budou vyhodnocovat zástupci BusinessAnimals.cz. Následně se zájemce zařadí do skupiny na základě oblasti, která je zajímá, jako třeba investice, marketing, HR, e-commerce nebo kryptoměny. Účast v programu je zároveň podmíněna placením měsíčního členského poplatku.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

GoodData oznámila investici dalších 25 milionů dolarů

Původem česká a ve Spojených státech působící společnost GoodData téměř zdvojnásobila své finanční zázemí. V aktuálním třetím kole financování získala od investorů 25 milionů, celkem tedy už 53,5 milionu dolarů (více než 1,1 miliardy korun). Firmu v roce 2007 založili Roman Staněk, Michal Dovrtěl a Zdeněk Svoboda.
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Kodiak

Tohle není ani tak příběh jedné aplikace či jednoho startupu, ale spíš zajímavá výpověď o startupovém podhoubí v Jablonci. Kdo v pozadí tuší vliv Mitonu, tuší správně. První velký příspěvek z experimentálního severočeského prostoru Ragtime je hezkým příslibem do budoucna a jasným vzkazem pro všechny podnikavé obyvatele malých měst.